Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) « E para ... 2 3 [4]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pastė pėr vetėm 5 min - Hit i vėrtetė nė internet
Kosowars
Postuar nė: 07.03.2010, 02:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (Dredheza @ 07.03.2010, 03:03)
Varet nga risku smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

per kete arsye pyeta se kush e ka provuar, mirepo asnjeri.


Sidoqoft do rezikoj, keto dite ...


ps. cila dite nuk e di, me mir te pres ta provoj dikush.


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 07.03.2010, 02:07
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Kosowars @ 07.03.2010, 03:04)
per kete arsye pyeta se kush e ka provuar, mirepo asnjeri.


Sidoqoft do rezikoj, keto dite ...


ps. cila dite nuk e di, me mir te pres ta provoj dikush.

Dhe une ne pritje jam smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) « E para ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio