Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> GNILLEY: Pėr tė mbijetuar duhet tė ulėrasėsh, fort
Dredheza
Postuar nė: 07.03.2010, 02:28
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Ju pėlqejnė videolojėrat? Keni nerva dhe inat? GNILLEY mund tė jetė loja qė prisnit pėr t’u shfryrė. Zhvilluar nga Glen Forrester (pseudonimi Radix) pėr Global Game Jam 2010, loja ka nisur me idenė “rrėshqit ngjyrat”, por shumė shpejt u transformua nė “ulėrima” dhe mė nė fund fitoi ēmimin si loja mė origjinale e konkursit.Video ilustruese


Faqja zyrtare ku mund te shkarkoni lojen


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
cesc
Postuar nė: 07.03.2010, 16:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (Dredheza @ 07.03.2010, 03:28)
Ju pėlqejnė videolojėrat? Keni nerva dhe inat?Po. smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 07.03.2010, 16:49
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (cesc @ 07.03.2010, 17:41)
Po. smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Te ben pune kjo loje smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
cesc
Postuar nė: 07.03.2010, 17:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (Dredheza @ 07.03.2010, 17:49)
Te ben pune kjo loje smil3dbd4e5e7563a.gif

smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio