Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (9) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Nėse... do tė...!
Ermedin
Postuar nė: 08.03.2010, 15:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Kėtė lojė shumė interesante e kam gjetur nė njė libėr
tė njė institucioni shumė tė njohur botėror, OUP (se tregoj
emrin as tė librit, se vetėm me lojėra do merreshim), se ka
shumė lojėra interesante (me fjalė), disa luhen fizikisht, po
vetėm ta fillojmė kėtė (lojė) se shumė interesante duket!

Qėllimi i lojės: Tė thuash njė fjali, ku veprimi nga folja e
fjalisė sė dytė (asaj nėnrenditėse) do tė vazhdohet nga njė
lojtar tjetėr, pra shkurt duke e vazhduar veprimin.

Shembull pėr qartėsim: Nėse do tė kisha njė pasuri tė madhe,
do t'i gostisja ēdo natė shokėt e shoqet e mia... Nėse pėr ēdo
natė do t'i gostisja shokėt e shoqet mia, do tė...
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 08.03.2010, 17:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009Nėse pėr ēdo
natė do t'i gostisja shokėt e shoqet mia, do ta harxhoja te gjth pasurine...
E pastaj.....
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 08.03.2010, 19:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010(kjo loje, pasiqe mendoni se vet e zbulova, eshte ne Oxford Word Games, Oxford University Press - OUP, e mos mendoni dic te idhet)

Nėse do ta kisha harxhuar gjithe pasurine, pastaj do te pija kafe me shoke.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Ermedin nė 08.03.2010, 19:20
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 08.03.2010, 19:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (Ermedin @ 08.03.2010, 20:19)
(kjo loje, pasiqe mendoni se vet e zbulova, eshte ne Oxford Word Games, Oxford University Press - OUP, e mos mendoni dic te idhet)

Nėse do ta kisha harxhuar gjithe pasurine, pastaj do te pija kafe me shoke.

Nėse do tė pija kafe me shoqet/shokėt, nuk do tė kisha mundur tė pėrgatitem pėr provim.


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 08.03.2010, 20:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Nese nuk do te kisha mundur te pergatitem per provim,
do ta kisha humbur kohen e takimit per mesim (per te kaluar).
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 08.03.2010, 20:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009Nese do te kisha humbur kohen e per mesim ateher me siguri sdo ta kaloja provimin e kjo do te ishte e tmershme....
PM
Top
Harith
Postuar nė: 08.03.2010, 21:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Nese sdo te kaloja provimin do isha me brenga deri ne afatin tjeter


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
kujtesa
Postuar nė: 08.03.2010, 21:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009 Citim (Harith @ 08.03.2010, 22:36)
Nese sdo te kaloja provimin do isha me brenga deri ne afatin tjeter

Nese afati tjeter do ishte si ky ather dihet se dicka nuk eshte ne rregull me mua....
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 08.03.2010, 21:39
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Nese do isha me brenga deri ne afatin tjeter, do mesoja me shume qe te kisha sukses


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
packs
Postuar nė: 09.03.2010, 12:16
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Mandej , do vazhdoja , e bindur qe sukseset nuk jane gjithmone perfundimtare e as deshtimet nuk jane fatale..


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 09.03.2010, 14:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Nėse do i kisha paratė qė dikur kam harxhuar pas femrave,edhe tash do i shpenzoja njejtė pas disa femrave tė tjera tė bukura smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 09.03.2010, 23:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (Mbinjeriu @ 09.03.2010, 15:51)
-Nėse do i kisha paratė qė dikur kam harxhuar pas femrave,edhe tash do i shpenzoja njejtė pas disa femrave tė tjera tė bukura smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Nėse do shpenzoja para vazhdimisht pėr femra ( smil3dbd4d8676346.gif ) tė bukura, do tė kisha dashur tė jem mashkull. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 09.03.2010, 23:17
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Sybella @ 10.03.2010, 00:07)
Nėse do shpenzoja para vazhdimisht pėr femra ( smil3dbd4d8676346.gif ) tė bukura, do tė kisha dashur tė jem mashkull. smil3dbd4daabd491.gif

Nese do te kisha dashur te jem mashkull do te ftoja per kafe Monica Belluccin smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 09.03.2010, 23:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Dredheza @ 10.03.2010, 00:17)
Nese do te kisha dashur te jem mashkull do te ftoja per kafe Monica Belluccin smil3dbd4e5e7563a.gif

-Tek Monica Belucci mos u pėrziej ok smil3dbd4d4e4c4f2.gif E kam pėr zemėr atė smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
v3rbatim
Postuar nė: 09.03.2010, 23:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007 Citim (Dredheza @ 10.03.2010, 00:17)
Nese do te kisha dashur te jem mashkull do te ftoja per kafe Monica Belluccin smil3dbd4e5e7563a.gif

Nese do te pija kafe me Monica Bellucin , pagesen me siguri do e bente Ajo


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top

Topic Options Faqe: (9) [1] 2 3 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio