Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (9) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Nėse... do tė...!
Mbinjeriu
Postuar nė: 09.03.2010, 23:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Sybella @ 10.03.2010, 00:07)
Nėse do shpenzoja para vazhdimisht pėr femra ( smil3dbd4d8676346.gif ) tė bukura, do tė kisha dashur tė jem mashkull. smil3dbd4daabd491.gif

-Nėse do i kisha edhe paratė qė ka Sybella dhe paratė e mia me sa femrat e bukura do i harxhoja smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 10.03.2010, 14:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009 Citim (Mbinjeriu @ 10.03.2010, 00:22)
-Nėse do i kisha edhe paratė qė ka Sybella dhe paratė e mia me sa femrat e bukura do i harxhoja smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

une edhe nje shpi e kisha maru se po du mu nda prej babit smil4a8acf4d179b2.gif


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
packs
Postuar nė: 11.03.2010, 23:59
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Neser do t'ia tregoj babit te MeeLotit , synimet e birit te tij.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 12.03.2010, 11:21
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (v3rbatim @ 10.03.2010, 00:22)
Nese do te pija kafe me Monica Bellucin , pagesen me siguri do e bente Ajo

Nese pagesen do e bente ajo, do t'i thoja faleminderit smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 12.03.2010, 11:22
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Mbinjeriu @ 10.03.2010, 00:20)
-Tek Monica Belucci mos u pėrziej ok smil3dbd4d4e4c4f2.gif E kam pėr zemėr atė smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Nuk e ftova vertet, se nuk jam mashkull. smil3dbd4e398ff7b.gif Rri i qete


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 12.03.2010, 12:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009 Citim (packs @ 12.03.2010, 00:59)
Neser do t'ia tregoj babit te MeeLotit , synimet e birit te tij.

birit te babit nuk ia ndin per fjal te hallkut aahgahhgahgahg


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 12.03.2010, 12:19
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (MeeLot @ 12.03.2010, 13:17)
birit te babit nuk ia ndin per fjal te hallkut aahgahhgahgahg

Opa, opa, smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 12.03.2010, 12:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009 Citim (Dredheza @ 12.03.2010, 13:19)
Opa, opa, smil3dbd4e5e7563a.gif

qka u bo smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 12.03.2010, 14:44
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (MeeLot @ 12.03.2010, 13:30)
qka u bo smil3dbd4e5e7563a.gif

Ta rregullon packs te babi smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
packs
Postuar nė: 12.03.2010, 22:36
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (MeeLot @ 12.03.2010, 13:17)
te hallkut

Hallk jam une a ?
A hallk po te dukem a ?
Hallk a ?
Shume hallk ...a ?
Hallk ?


Po me pelqen guximi dhe karizmi JOT
. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
packs
Postuar nė: 12.03.2010, 22:38
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Dredheza @ 12.03.2010, 15:44)
Ta rregullon packs te babi smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

E sheh ai. smil3dbd4e398ff7b.gif

p.s. Nese do te takoja dike ne rruge tani do e shkelja. smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 12.03.2010, 22:44
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Nese do e shkelja dike, do ma heqnin patenten


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 12.03.2010, 22:47
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Cusack @ 12.03.2010, 23:44)
Nese do e shkelja dike, do ma heqnin patenten

Nese do me hiqnin patenten, bye bye endrra per te blere nje Pluriel smil4a8acea04e4b2.gif smil4a8acea04e4b2.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 12.03.2010, 22:49
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Nese do kisha ender per te blere nje Pluriel, do ishte ender e cuditshme

Preferoj C4 smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 12.03.2010, 22:58
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Cusack @ 12.03.2010, 23:49)
Nese do kisha ender per te blere nje Pluriel, do ishte ender e cuditshme

Preferoj C4 smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Nese do ishte enderr e cuditshme, do te kisha pare kete:

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top

Topic Options Faqe: (9) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio