Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      AktivitetFaqe: (22) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nje ilahi per qetsim te shpirtit
dasaaa
Postuar nė: 14.03.2010, 15:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (kujtesa @ 14.03.2010, 16:27)
smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Hornets
Postuar nė: 14.03.2010, 15:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009
Adem Ramadani - Nje ezan dyve na theret

per te gjithe ata qe jane ne hidherim me ndonje shok apo shoqe


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 14.03.2010, 15:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007Zain Bhikha -


http://www.youtube.com/watch?v=kpPm5FWmhac
(Deen il Islam)


http://www.youtube.com/watch?v=xIEoWSB63hI
(Allah Knows)


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
Strider
Postuar nė: 14.03.2010, 20:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007Per Kujtesen


http://www.youtube.com/watch?v=g-VIWyLXmy4


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
kaltrinaA
Postuar nė: 15.03.2010, 01:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1704
Antari Nr: 18628
Bashkangjitur: 20.11.2008
http://www.youtube.com/watch?v=wRXJ14p91_s&NR=1


Per te gjithe.Per qetesim te shpirtit.


----------------------------------------
Kur tė thotė ndokush TĖ DUA pėr hirė tė All-llahut,thuaj
tė deshtė AI pėr hirė tė cilit me donė!!!
PM
Top
Sybukura_1
Postuar nė: 15.03.2010, 01:45
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 21
Antari Nr: 24617
Bashkangjitur: 28.02.2010per foxin


http://www.youtube.com/watch?v=tRT9pJQeQ1o&feature=related
PM
Top
kaltrinaA
Postuar nė: 15.03.2010, 02:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1704
Antari Nr: 18628
Bashkangjitur: 20.11.2008Per Striderin edhe Alblordin,,,,,,


http://www.youtube.com/watch?v=-L-GOHa5-YQ&NR=1


----------------------------------------
Kur tė thotė ndokush TĖ DUA pėr hirė tė All-llahut,thuaj
tė deshtė AI pėr hirė tė cilit me donė!!!
PM
Top
Harith
Postuar nė: 16.03.2010, 11:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Lindja jote lajmeroj
se Islami do fitoj
Sjelljet tua aq me nder
than se do te jesh Pejgamber

Me gjithe zemer dhe me nder
te permendim o Pejgamber
Nuk te harrojme asnjeher
O Muhammed o Pejgamber

Jeta jote si Jetim
Te dha ty shume frymezim
N'vend te thuash babai im
Gjithmone ti the Allahu im

Me gjithe zemer dhe me nder
te permendim o Pejgamber
Nuk te harrojme asnjeher
O Muhammed o Pejgamber

...................................................

KUSH MUNDE TE MA GJEJE KETE ILAHI NESE DIKUSH E KA NE KOMPJUTER TE ME TREGOJE NESE KA MUNDESI!?


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
amraa
Postuar nė: 16.03.2010, 12:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 996
Antari Nr: 22084
Bashkangjitur: 27.04.2009 Citim (Harith @ 16.03.2010, 12:50)
Lindja jote lajmeroj
se Islami do fitoj
Sjelljet tua aq me nder
than se do te jesh Pejgamber

Me gjithe zemer dhe me nder
te permendim o Pejgamber
Nuk te harrojme asnjeher
O Muhammed o Pejgamber

Jeta jote si Jetim
Te dha ty shume frymezim
N'vend te thuash babai im
Gjithmone ti the Allahu im

Me gjithe zemer dhe me nder
te permendim o Pejgamber
Nuk te harrojme asnjeher
O Muhammed o Pejgamber

...................................................

KUSH MUNDE TE MA GJEJE KETE ILAHI NESE DIKUSH E KA NE KOMPJUTER TE ME TREGOJE NESE KA MUNDESI!?

ta kompletoj nese me lejon :

Veprat tua ne rini
I dhan Mekes bukuri
Emrin tend e haruan
I Sinqerti te emeruan

Me gjithe zemer dhe me nder
te permendim o Pejgamber
Nuk te harrojme asnjeher
O Muhammed o Pejgamber

Thirja jote ne nje Zot
nxori hakkun permbi tok
e kumtove ti cdo kund
nuk u lodhe gjer ne fund

Me gjithe zemer dhe me nder
te permendim o Pejgamber
Nuk te harrojme asnjeher
O Muhammed o Pejgamber


...................................................
Sa kohe i kerkoj keto ilahi..gjith albumin e ktyre ilahive...ama skom mund me i gjet...
smil3dbd4d75edb5e.gif


----------------------------------------
“O Zot ashtu siē mė ke zbukuruar fizikisht,mė zbukuro moralisht.”
PM
Top
Harith
Postuar nė: 16.03.2010, 14:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (amraa @ 16.03.2010, 13:24)...................................................
Sa kohe i kerkoj keto ilahi..gjith albumin e ktyre ilahive...ama skom mund me i gjet...
smil3dbd4d75edb5e.gif

Une i kom por i kam te incizuar nga nje kasete qe e kam blere ne shkup e disa i kom downloadu nga neti ama kjo me len shume pershtypje e bash kete e kom te incizume


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
amraa
Postuar nė: 16.03.2010, 15:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 996
Antari Nr: 22084
Bashkangjitur: 27.04.2009 Citim (Harith @ 16.03.2010, 15:51)
Une i kom por i kam te incizuar nga nje kasete qe e kam blere ne shkup e disa i kom downloadu nga neti ama kjo me len shume pershtypje e bash kete e kom te incizume

Edhe une i kom ne kaset...po dua ne pc ti kem...
Jane shume shume te mira te gjitha ilahite e ketij albumi...Fidush Aliu i kendon... smil3dbd4d6422f04.gif

Per te gjithe...

http://www.youtube.com/watch?v=P6QlEqQW_-E
----------------------------------------
“O Zot ashtu siē mė ke zbukuruar fizikisht,mė zbukuro moralisht.”
PM
Top
amraa
Postuar nė: 16.03.2010, 15:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 996
Antari Nr: 22084
Bashkangjitur: 27.04.2009Per te qetesuar vertet shpirtin:

http://www.youtube.com/watch?v=tPHCx1G7uS8
----------------------------------------
“O Zot ashtu siē mė ke zbukuruar fizikisht,mė zbukuro moralisht.”
PM
Top
realist.96
Postuar nė: 16.03.2010, 16:03
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 49
Antari Nr: 24731
Bashkangjitur: 16.03.2010Duhet te jemi te kujdesshem kur ti emertojme temat.

Asgje nuk ja qeteson njeriut shpirtin si e ben kete leximi i Kur'ani.

Shkurte e shqip!
PM
Top
POLAT@LEMDAR
Postuar nė: 16.03.2010, 16:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 526
Antari Nr: 24216
Bashkangjitur: 11.01.2010 Citim (realist.96 @ 16.03.2010, 17:03)
Duhet te jemi te kujdesshem kur ti emertojme temat.

Asgje nuk ja qeteson njeriut shpirtin si e ben kete leximi i Kur'ani.

Shkurte e shqip!

shum dakord jam me ty, dhe shpresoj se edhe tjert do pajtohen me ty, mendoj do ishte ken ma mir ne ket rast, sikur titulli te ishte keshtu:

"Qetsoje shpirtin tend"= ku pastaj do na jepej rasti te replikonim edhe ajjete Kur'anore, pse jo edhe ilahi, por se paku nuk do kishte dallim

Megjithate ja vlene te pershendetet edhe kjo Temė si qellim i mire, dhe ja nga une nji pėr gjith ju

Ky postim ėshtė ndryshuar nga POLAT@LEMD nė 16.03.2010, 16:39


----------------------------------------
Kur mbizotron injoranca, mendja as nuk vjen parasysh!
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 16.03.2010, 16:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008
Hafiz Aziz Alili - Ej Asici...
smil4a8acf4d179b2.gif


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (22) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio