Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> ZaVraKja, Pershendetje nga une ZaVraKja
ZaVraKja
Postuar nė: 10.09.2006, 08:42
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 2672
Bashkangjitur: 10.09.2006tung tung jam anetare e re ne kete webfaqe dhe kisha deshir qe tju pershendes te gjithve me rend ku do qe gjindeni dhe ku do te shkoni poashtu e pershendes edhe adminin qe e ka ber ket webfaqe te bukur kalofshi mrekullueshem si jav don zemra tung.. smil3dbd4d6422f04.gif
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 10.09.2006, 10:46
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Pershendetje, ZaVraKja te urojm caste te kendeshme dhe mos na harro


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
Terroristi
Postuar nė: 10.09.2006, 11:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006Faleminderit ZaVrAkE dhe besoim se bashkarisht me ju dhe gjith tė tjerėt do tė kaloim mir.Ju pėrshėndes une me njė C4.SHIK.


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio