Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Lista e profesoreve te univesitetit Tirane?
FareTop.com
Postuar nė: 11.09.2006, 07:25
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 2691
Bashkangjitur: 11.09.2006Mirdita,

ndonjeri me ndihmon per te listuar profesoret qe japin leksione ne universitetin e tiranes?

nqs do te kete mundesi dhe ndonje te dhene per kontakim direkt me to, psh. nr telefoni, e-mail etj.

flm
PM
Top
bimi_2007
Postuar nė: 27.10.2006, 10:20
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 3620
Bashkangjitur: 27.10.2006 Citim (FareTop.com @ 11.09.2006, 07:25)
Mirdita,

ndonjeri me ndihmon per te listuar profesoret qe japin leksione ne universitetin e tiranes?

nqs do te kete mundesi dhe ndonje te dhene per kontakim direkt me to, psh. nr telefoni, e-mail etj.

flm

smil3dbd4daabd491.gif pershendetje njihere << FareTop.com >>dhe sa per profesoret te ndihmoj une se jam vete ne kete shkolle po te duash flasim ne e-mail ose msn ti tregoj une
e-mail bimi_2006@hotmail.com smil3dbd4e7853679.gif kur te duash ti hajt tung
PMYahooMSN
Top
KanGaro
Postuar nė: 08.06.2008, 05:03
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 15886
Bashkangjitur: 08.06.2008Sali saliu pr dr ne shkenca politike
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio