Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Mungesen e cilit antar e ndjenineper debate?
RiZuAnA
Postuar nė: 21.03.2010, 12:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010Cili eshte pikerisht ai antar qe ju mungon me shum kur kemi te bejem me nje debat interesan dhe te mirfilli?


Per mua eshte dassa dhe Foks_Ecc edi rama

Ky postim ėshtė ndryshuar nga EDI.RAMA nė 21.03.2010, 21:42


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 21.03.2010, 21:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (RiZuAnA @ 21.03.2010, 13:31)
Cili eshte pikerisht ai antar qe ju mungon me shum kur kemi te bejem me nje debat interesan dhe te mirfilli?


Per mua eshte dassa dhe Foks_Ecc smil3dbd4d6422f04.gif

Ah moj RiZuAnA ika humb lezeti forumit,boll von jam regjistru po kishte pas njerz te menqur.
Flm prej teje smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 21.03.2010, 23:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010pergjigjen ku e ke dassa?
Se jo bre nuk do i humb lezeti perderi sa je ti... smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 21.03.2010, 23:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (RiZuAnA @ 22.03.2010, 00:12)
pergjigjen ku e ke dassa?
Se jo bre nuk do i humb lezeti perderi sa je ti... smil3dbd4e4c2e742.gif

Flm smil3dbd4d4e4c4f2.gif
A don memerrzu prej provimit a smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 22.03.2010, 13:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010 Citim (dasaaa @ 22.03.2010, 00:36)
Flm smil3dbd4d4e4c4f2.gif
A don memerrzu prej provimit a smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Jo se tani ma mer postin,e vaj halli per mu...


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio