Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> E kunderta e fjales...
nizari86
Postuar nė: 23.03.2010, 23:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007antari siper jush poston nje fjale dhe ju duhet ta gjeni te kundertene e asaj fjale

ja filloj un: dashuri
----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
doni4ever
Postuar nė: 23.03.2010, 23:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 762
Antari Nr: 20035
Bashkangjitur: 24.01.2009Urrejtje
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 23.03.2010, 23:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (nizari86 @ 24.03.2010, 00:29)
antari siper jush poston nje fjale dhe ju duhet ta gjeni te kundertene e asaj fjale

ja filloj un:  dashuri

Urrejtje

BukuriKy postim ėshtė ndryshuar nga dasaaa nė 23.03.2010, 23:32


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
dasaaa
Postuar nė: 23.03.2010, 23:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (doni4ever @ 24.03.2010, 00:31)
Urrejtje

Ma i shpejt a smil3dbd4e02c5440.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
doni4ever
Postuar nė: 23.03.2010, 23:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 762
Antari Nr: 20035
Bashkangjitur: 24.01.2009hahahaha sigurisht se me i shpejt, vec EDI RAMA me i shpejt se un eshte
PM
Top
doni4ever
Postuar nė: 23.03.2010, 23:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 762
Antari Nr: 20035
Bashkangjitur: 24.01.2009 Citim (dasaaa @ 24.03.2010, 00:32)
Ma i shpejt a smil3dbd4e02c5440.gif

Me i ngadalshem smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
nizari86
Postuar nė: 23.03.2010, 23:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (dasaaa @ 24.03.2010, 01:31)


Bukuri

plehsmil3dbd4e5e7563a.gif

inteligjent


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
arjani83
Postuar nė: 23.03.2010, 23:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009budall


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
nizari86
Postuar nė: 23.03.2010, 23:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (arjani83 @ 24.03.2010, 01:49)
budall

smil3dbd4e398ff7b.gif
duhet qe ta japish nje fjal edhe ti per te vazhduar loja smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
arjani83
Postuar nė: 24.03.2010, 00:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009 Citim (nizari86 @ 24.03.2010, 00:53)
smil3dbd4e398ff7b.gif
duhet qe ta japish nje fjal edhe ti per te vazhduar loja smil3dbd4e4c2e742.gif

aha oke smil3dbd4e4c2e742.gif

MIK


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 24.03.2010, 00:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008- Armik


Darkė


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
nizari86
Postuar nė: 24.03.2010, 00:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (Embargo @ 24.03.2010, 02:01)
- Armik


Darkė

mengjes

bionde


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 24.03.2010, 00:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008- Zeshkane


sheqer


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
arjani83
Postuar nė: 24.03.2010, 00:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009Helm

Veshje


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 24.03.2010, 00:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (arjani83 @ 24.03.2010, 01:10)
Helm

Veshje

zhveshje

gomar smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio