Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> E kunderta e fjales...
Embargo
Postuar nė: 24.03.2010, 00:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008- Lakuriqėsidimėr


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 24.03.2010, 00:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (Embargo @ 24.03.2010, 01:15)
- Lakuriqėsidimėr

vere

koprrac
PM
Top
arjani83
Postuar nė: 24.03.2010, 00:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009Punetor

besnik


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 24.03.2010, 00:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (arjani83 @ 24.03.2010, 01:27)
Punetor

besnik

pismik (tradhtar)

cizme smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
arjani83
Postuar nė: 24.03.2010, 00:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009 Citim (Ermedin @ 24.03.2010, 01:29)
pismik (tradhtar)

cizme smil3dbd4e5e7563a.gif

Nalle

Besimtar


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 24.03.2010, 00:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (arjani83 @ 24.03.2010, 01:32)
Nalle

Besimtar

pabesimtar

gazete
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 24.03.2010, 00:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008- Internet


sms


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
nizari86
Postuar nė: 24.03.2010, 00:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007thirje

elegant


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
arjani83
Postuar nė: 24.03.2010, 15:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009Lecke

Shuplak


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
nizari86
Postuar nė: 24.03.2010, 17:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (arjani83 @ 24.03.2010, 17:55)


Shuplak

smil4a8acf219332d.gif smil4a8aceb829c5f.gif


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 24.03.2010, 17:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (arjani83 @ 24.03.2010, 16:55)
Lecke

Shuplak

Boks

Redbull
PM
Top
festina
Postuar nė: 24.03.2010, 17:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Kos smil3dbd4daabd491.gif

Drejtėsi


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
arjani83
Postuar nė: 24.03.2010, 17:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009 Citim (festina @ 24.03.2010, 18:48)
Kos smil3dbd4daabd491.gif

Drejtėsi

Tradhti

Lodhje


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 24.03.2010, 18:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Prepotent

-Impotent


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
nizari86
Postuar nė: 24.03.2010, 19:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (Mbinjeriu @ 24.03.2010, 20:01)
-Prepotent

-Impotent

i afte

VOGLUSH


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top

Topic Options Faqe: (5) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio