Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mėsimi fetar 2006
r.mislimi
Postuar nė: 11.09.2006, 11:54
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Tė nderuar/a,

A duan tė gjithė qytetarėt e Maqedonisė tė mėsohet pėr besimin fetar nė arsimin e lartė? Si mund tė zbatohet ideja pėr mėsimin mbi besimin fetar , ndėrsa vendimi tė mos ‘’bie’’ para Gjyqit Kushtetues?

A paguajnė qytetarėt e Maqedonisė aviobileta tė shtrenjta ? A mund tė fluturojnė pėr Evropė me mė pak se 100 Euro? Cka duhet tė bėjė shteti pėr kompanitė tė cilat ofrojnė aviobileta mė tė lira qė tė mund tė fluturojnė deri nė Maqedoni?


Pėr tu pėrgjigjur nė kėto pyetje iu ofrojmė analizat mė tė reja tė Qendrės pėr Kėrkim dhe Krijim tė Politikave , Projekti : Mėsimi fetar 2006: Si t’iu iket gabimeve nga viti 2002? dhe Flying Cheap to Macedonia- A Mission Impossible?

Me respekt,

Ekipi QKKP


To: crpm@crpm.org.mk


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio