Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) 1 [2] 3 4   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ushqimet mė tė shtrenjta nė botė
packs
Postuar nė: 26.03.2010, 00:11
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Heeeej , ju paskeni mberri te kafet , une ende s'kam henger buke.
Po e du cate hamburgerin e pare , se jam urite thene te drejten..Khhuuu po i fresket duket .
----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 26.03.2010, 00:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (packs @ 26.03.2010, 01:11)
Heeeej , ju paskeni mberri te kafet , une ende s'kam henger buke.
Po e du cate hamburgerin e pare , se jam urite thene te drejten..Khhuuu po i fresket duket .

Packs, pėr ty me lirim veē pėr 50 dollarė. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4d6422f04.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
ZeroCooL
Postuar nė: 26.03.2010, 00:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Admin
Postime: 1456
Antari Nr: 5
Bashkangjitur: 27.11.2004 Citim (Cusack @ 26.03.2010, 00:07)
I kane grumbullu aty gjith macet e Tiranes, ju japin kafe Lori (p.sh.) edhe pastaj e marrin jashteqitjen e tyre, e hane vet - e qesin perseri, e thajne ne diell dhe e shesin 15 euro. S'ka nevoje te behet kontrabande. Mace e kafe ka ku te duash. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

hahahahahahahaha, e 'prodhon' vete Sali Berisha bashke me Ilir Meten smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Doing nothing is very hard to do ... you never know when you're finished.

Leslie Nielsen
PMUsers Website
Top
mbreti
Postuar nė: 26.03.2010, 00:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (Sybella @ 26.03.2010, 01:04)
Ēfarė ka tė keqe kėtu?

te citoj tek ky postim, e jo tek ai paraprak....kush dreqin te coj te postosh fotografite e "lendes se pare te kafes", he shtateqind dreqat te hengshin. smil4a8aceb829c5f.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga mbreti nė 26.03.2010, 00:14


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
Dredheza
Postuar nė: 26.03.2010, 00:15
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Mos e beni kaq tragjike, po Paēe plėnci a hani ju? smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
packs
Postuar nė: 26.03.2010, 00:16
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Sybella @ 26.03.2010, 01:12)
Packs, pėr ty me lirim veē pėr 50 dollarė. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4d6422f04.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Hahahaahhah. Ok ok Sybella vec ma ktheni kusurin , se mos kujtoni me ato parate tjera e pije ndonje kafe ketu.... smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif Jo kurre tybe. smil3dbd4daabd491.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif

p.s. Kuku cfare te nemuni ta ka be mbreti , mos i paca borxh , une e kisha rrehe a .. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 26.03.2010, 00:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (mbreti @ 26.03.2010, 01:14)
te citoj tek ky postim, e jo tek ai paraprak....kush dreqin te coj te postosh fotografite e "lendes se pare te kafes", he shtateqind dreqat te hengshin. smil4a8aceb829c5f.gif

Hahah, ēmimi i saj mė shtyri! smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4daabd491.gif


Rroftė kafja turke! smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
packs
Postuar nė: 26.03.2010, 00:21
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Sybella @ 26.03.2010, 00:41)
por prej jashtėqitjes smil3dbd4d8676346.gif tė njė llojit tė maceve

Kete , garant e reklamojne : " SH!T CAFFE ". smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 26.03.2010, 00:21
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (Dredheza @ 26.03.2010, 03:45)
Mos e beni kaq tragjike, po Paēe plėnci a hani ju? smil3dbd4e5e7563a.gif

Give me a break Dredheza... Ca osht ajo. Po me hakmerresh per djerset e drejtoreshes, lol?!?

ZeroCool - thua qe pas maces e pertypin Sala me Ilirin e?!?
Pastaj, mendimi im, ia japin EDI RAMES (jo ktij tonit, stagfurullah) dhe ai e gurgullon pak ne goje... hihihi...

Dhe ca quhet ajo kafe

KAKACINO


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
alvin
Postuar nė: 26.03.2010, 00:24
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (Dredheza @ 26.03.2010, 01:15)
Mos e beni kaq tragjike, po Paēe plėnci a hani ju? smil3dbd4e5e7563a.gif

Jo mazallah, atė ua lėmė juve smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 26.03.2010, 00:25
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (packs @ 26.03.2010, 03:46)
p.s. Kuku cfare te nemuni ta ka be mbreti , mos i paca borxh , une e kisha rrehe a .. smil3dbd4daabd491.gif

Kujdes mos me mbetesh mua borxh ti, pa per mbretin kollaj pune eshte.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
gardist
Postuar nė: 26.03.2010, 00:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1250
Antari Nr: 9602
Bashkangjitur: 17.09.2007Keto gjera jane verte DELUX cmendurina kuzhine!

Nje storie te shkurter timen:

Meqe e humba bastin e vene dikur moti per Juventusin me nje shok timin (i cili eshte shef kuzhine) ne njerin nga restorantet ne aerportin e Zürich-ut duhej edhe te gjobitem. As me pak as me shume por nje darke per tre persona :
Spageti ( te prodhuara ne dore(si kinezet)) dhe persiper, ne vend te Parmigian_os kishte Trüffeln (te grire)Cmimi? hmm,,,,, kurrrree nuk do vej bast per JUVEn me!
Shija? si trüffel me!!!! e shpifur.


----------------------------------------
JEZUSI KA THENE: MOS MENDONI SE ERDHA TA BIE PAQEN MBI TOKE. NUK ERDHA TA BIE PAQEN,POR SHPATEN...(Mateu 10/34-36)
PMEmail Poster
Top
mbreti
Postuar nė: 26.03.2010, 00:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (alvin @ 26.03.2010, 01:24)
Jo mazallah, atė ua lėmė juve smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

E pse tetovarve u thone zoraxhi e manastirasve ēkembari???


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
Sybella
Postuar nė: 26.03.2010, 00:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (packs @ 26.03.2010, 01:16)
Hahahaahhah. Ok ok Sybella vec ma ktheni kusurin , se mos kujtoni me ato parate tjera e pije ndonje kafe ketu.... smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif Jo kurre tybe. smil3dbd4daabd491.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif

p.s. Kuku cfare te nemuni ta ka be mbreti , mos i paca borxh , une e kisha rrehe a .. smil3dbd4daabd491.gif

Hahahah Packs, kemi ra nė hall me kėtė kafe: e shtrenjtė, ama..... smil3dbd4d4e4c4f2.gif As me e ofrue, as mos me e ofrue.


smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

P.S. Hajde e rrehmi bashkė. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
nizari86
Postuar nė: 26.03.2010, 00:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (Sybella @ 26.03.2010, 01:44)
2.Beluga-kavjari iranian

Fotografi e jashtme

Ky kavjar kushton mbi 7000 euro pėr kilogram.


desha, nese ka mundesi, me shum informata reth kesaj, si prodhohet...kam degjuar se jan vez te nje peshku por nuk di asgje me shum smil3dbd4df1944ee.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga nizari86 nė 26.03.2010, 00:30


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio