Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Lutje pėr ndihmė nga OJQ “JETA NĖ KASTRIOT”
r.mislimi
Postuar nė: 12.09.2006, 18:17
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004




Lutje pėr ndihmė nga OJQ “JETA NĖ KASTRIOT”

Pėr momentin ne kemi nevoj pėr grumbullimin e mjeteve materiale pėr tu siguruar 8 pacenteve tona udhėtimin pėr Angli( Britani e madhe) ku i pret njė operacion i vėshtir pėr ta kryer, pra pėr ta kthyer tė pamurin (shikimin e demtuar) qė e kanė pėr shkak tė rrahjes dhe maltretimeve qė iu ėshtė bėrė gjatė luftės nga serbet 4 pacenteve dhe 4 tė tjera pėr tu larguar shenjat e cigareve dhe prerjet e tjera nga fytyra qė sot duken shumė tė tmerrshme. Pėr kėtė udhėtimi na nevoitet njė shumė e madhe pararash (2400euro) sepse perveq pacenteve me ato duhet tė udhėtojnė edhe shoqėrues nga famija e afert andaj si nga shumė firma me renome edhe nga ju po kerkojmė njė shumė simbolike prej 50 euro ose aq sa ju keni mundesi tė na ndihmoni. Ne arritem ta sigurojm spitalin dhe donatorin qė i paguan shpenzimet e spitalit nga shteti perkatės por nuk kemi mjete pėr udhėtim dhe kjo e rrezikon qė ta humbim donacion sepse nuk po arrijm ta sigurojm shumen e duhur. Ju lutemi nese keni mundesi ipni kontributin tuaj dhe ate sa ma shpejt sepse nese deri me datė 25 shtator 2006 nuk e konfirmojm udhėtimin e tyre pacentet tona do ta humbin tė drejten e udhėtimit dhe sherimit nė atė vend.

Nese vendosni tė na ndihmoni ju lutem ta bėni nė kėtė xhirollogarin e Organizates apo drejtė pėr sė drejti duke kontaktuar nė telefonin 377-44 209 651



Ja xhirollogarija e Organizatės :

LLOGARIJA PER NE KOSOVE:

ProCredit Bank

NGO-SHOQATA E GRUAS JETA NE KASTRIOT

Numri I llogarisė 1110172740000153

ndersa ata qe jane jasht Kosoves psh ne Gjemani, Shqipri mund te dergojn permes kesaj llogarie Tash po ju shkruaj proceduren se si mund tė na dergoni mjetet nė emer tė organizates.

ju mund tė na dergoni permes dy banakave COMMERZBABK ose DRESDNER BANK sepse vetem keto dy banka kane bashkpunim me bankat tona nė Kosove ku ne kemi llogarin ne PROCREDIT BANK Numri i pranuesit : 1110172740000153 emri dhe mbiemri i pranuesit : NGO- Shoqata e gruas Jeta nė Kastriot adresa : Rruga Hajdar Dushi hyrja 2 numer 5 Prishtinė telefoni 00377 44 209651 Banka : PROCREDIT BANK KOSOVO Filialja e llogarise perfituese : Prishtinė SWIFIT CODE: MBKOCS22

Per me teper: www.vajzat.com



----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio