Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (9) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mishi i derrit dhe coca cola
Njona_GV
Postuar nė: 28.03.2010, 19:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009

----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 28.03.2010, 19:25
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006?
Cfare ka ndodhur?


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
DARDANI_40
Postuar nė: 28.03.2010, 19:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1406
Antari Nr: 12388
Bashkangjitur: 30.12.2007 Citim (Cusack @ 28.03.2010, 20:25)
?
Cfare ka ndodhur?


NJONA NGA GOSTIVARI KA BO NJI ANALIZE TE MIREFILLTE POLITIKE DHE NA E KA SERVIRUR QE TA LEXOJME (E KA POSTUAR SI 'ANALIZE POLITIKE')

Na ka treguar ketu se sa i demshem eshte mishi i derrit dhe koka - kola.

Mendoj dhe ju deklaroj qe kjo eshte dizinformate publike, pasi njoh shume e shume njerez qe kane ngrene mish derri dhe kane jetuar 85 - 90 vjet, pa patur asnje nga ato semundje qe citon zonjusha... smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 28.03.2010, 19:36
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006DARDANI_40
Mos u bej qesharak. Po pret ti qe Analizat Politike te jene serioze dhe te verteta. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif he nje PEPSI se Coca Cola s'bon. smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 28.03.2010, 19:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (Cusack @ 28.03.2010, 20:25)
Cfare ka ndodhur?

Kurgje, te hani me shume mish derri,
do te beheni perendimore... The number
of babirusa is growing up...
Do you know what is babirusa...
PM
Top
Studenti20
Postuar nė: 28.03.2010, 19:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4745
Antari Nr: 995
Bashkangjitur: 11.04.2006 Citim (Cusack @ 28.03.2010, 20:36)
DARDANI_40
Mos u bej qesharak. Po pret ti qe Analizat Politike te jene serioze dhe te verteta. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif he nje PEPSI se Coca Cola s'bon. smil3dbd4ddd6835f.gif

Cusack, mos valle han mishin e derrit ti qe te eshte duke genjeshter kjo? smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
"Prano vdekjen nga armiku, prano plumbin nga ēeliku, prano t'varin ne litar, por kurrė mos prano tė jesh tradhėtar"
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 28.03.2010, 19:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (DARDANI_40 @ 28.03.2010, 20:32)
Mendoj  dhe  ju  deklaroj  qe  kjo  eshte  dizinformate  publike, pasi  njoh  shume  e  shume  njerez  qe  kane  ngrene  mish  derri  dhe  kane  jetuar  85 - 90  vjet, pa  patur  asnje  nga  ato  semundje  qe  citon  zonjusha...

Mos ua ke bere analizat apo mos te kane
treguar ty... E dish se edhe ti ke nje semundje
qe ende nuk e ke verejtur... Flet pa menduar...

Miku im e ka provuar (eshte mjek) dhe e ka futur
nje cope mishi ne coca-cola dhe nga perqindja e
tepert e hidrogjenit (qe ben dem pike se pari ne
pepsinen e lukthit, per ate ke gogesime) e ka bere
mishin si te ishte akullore, e ka shkrire...


Ky postim ėshtė ndryshuar nga Ermedin nė 28.03.2010, 19:44
PM
Top
avatar4477
Postuar nė: 28.03.2010, 19:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 101
Antari Nr: 24756
Bashkangjitur: 23.03.2010Avatar
Merru me temen jo me anetaret.

Ky postim eshte ndryshuar nga Cusack.


Ky postim ėshtė ndryshuar nga Cusack nė 28.03.2010, 19:59


----------------------------------------
... Shqipėria ...
PMEmail Poster
Top
Ermedin
Postuar nė: 28.03.2010, 19:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (avatar4477 @ 28.03.2010, 20:44)
E njeh nje fqi sllav qe mban derra. Po te duash te dergoj prane UEJL-se dhe te njohtoj me do derrguca dhe zgjidh ate qe don!

smil3dbd4dbc14f3f.gif Mos se kam frike mos pranoje, se
shqiptaret shume shpejte mashtrohen
per dreka e ushqime... Bukur e ke thene.
PM
Top
DARDANI_40
Postuar nė: 28.03.2010, 19:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1406
Antari Nr: 12388
Bashkangjitur: 30.12.2007 Citim (Cusack @ 28.03.2010, 20:36)
DARDANI_40
Mos u bej qesharak. Po pret ti qe Analizat Politike te jene serioze dhe te verteta. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif he nje PEPSI se Coca Cola s'bon. smil3dbd4ddd6835f.gif


A bon Cuzak t'me ofrosh nji birre bre !?

Ajo me shijon ma fort se pepsi... smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
Te falenderoj gjithsesi edhe per pepsin...

Ne lidhje me derrin , ju garantoj qe eshte krejtesisht ceshtje psikoze tek mendja e njeriut ... Keshtu thone te gjithe ata qe nuk e kane pase konsumuar ne fillim, e mandej e kane provuar nje cope... Shkon perfekt me nje gote vere...

Ah , dicka ; Po pula qysh konsumohet nga njeriu pa pike teklifi , pa pike meraku ? Kam ndigju se ajo han fekale ! Me eshte neverite pula qysh ate dite qe me kane thene se cfare konsumon , dhe me duket me e shemtuar se shume kafshe apo shpende te tjera. smil3dbd4e5e7563a.gif
Ha ha ha
Qenkam ne humor sonte !
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 28.03.2010, 19:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009 Citim (avatar4477 @ 28.03.2010, 20:44)
O ti dardan,

Me duket se je kthyer ne dardanine antike, ate te qafiristanit.

E njeh nje fqi sllav qe mban derra. Po te duash te dergoj prane UEJL-se dhe te njohtoj me do derrguca dhe zgjidh ate qe don!

Vetedijesohu se ajo qe ti i thua "njona", sipas emrit te saj ketu ne forum, ajo ka plote te drejte qe ka postuar kete teme interesante. Kjo eshte shume e vertete kjo qe ka postuar autori ne ate webfaqe.

ti o dardan, je nje shembull i shkelqyeshem i atyre te humburve qe jane parashikuar ne Kur'an. ti je nje deshtak qe na ben neve besimtareve te besojme edhe me shume ne ndalesat islame dhe kete ta bejme bindshem. Allahu te meshirofte, tjeter nuk e di cka te te them.

Nuk e di si duroi njeri prej adminave mos te te bllokoj deri tani! Makaber!

Un skom nevoj te foli se krejt i the ti smil4a8acd602a050.gif smil4a8acd602a050.gif smil4a8acd602a050.gif

merri smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 28.03.2010, 19:53
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (Ermedin @ 28.03.2010, 23:09)
Kurgje, te hani me shume mish derri,
do te beheni perendimore... The number
of babirusa is growing up...
Do you know what is babirusa...

Edhe une ke e pyes. Ky s'e di per vete cfare ka ndodhur, mundohet mua te me tregoje. Se c'ka perzier do papirusa aty. Haj medet!

 Citim (Studenti20 @ 28.03.2010, 23:10)
Cusack, mos valle han mishin e derrit ti qe te eshte duke genjeshter kjo?  smil3dbd4d4e4c4f2.gif


Pse o Studenti, te mos u besosh Analizave Politike dmth te hash mishin e derrit? smil3dbd4e5e7563a.gif
Une s'thashe gje per temen, se aty s'kishte fare permbajtje, vec nje lidhje interneti kishte, une thashe qe s'duhet t'u besojme analizave politike.


For Your Information, as mishin e derrit s'e ha e as e kam ngrene ndonjehere, as Coca Cola s'pi. Preferoj PEPSI smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Studenti20
Postuar nė: 28.03.2010, 19:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4745
Antari Nr: 995
Bashkangjitur: 11.04.2006O vellezer qe postuat ne kete teme, mos bini ne provokime te ketij fare dardanit. I vogel eshte ky per ju.
Mjafton t'a permendni, se ketu tek ne, vetem shkau (Njejes), ose shkijet (shumes), pra vetem keta e hajne mishin e derrit.


hajde me lule.


----------------------------------------
"Prano vdekjen nga armiku, prano plumbin nga ēeliku, prano t'varin ne litar, por kurrė mos prano tė jesh tradhėtar"
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 28.03.2010, 19:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (DARDANI_40 @ 28.03.2010, 20:50)
Po pula qysh konsumohet nga njeriu pa pike teklifi , pa pike meraku ? Kam ndigju se ajo han fekale ! Me eshte neverite pula qysh ate dite qe me kane thene se cfare konsumon , dhe me duket me e shemtuar se shume kafshe apo shpende te tjera.

Pulat nuk hane fekale, ate e ben derri...
Pula eshte e vertete qe han krimba e ca
drithera, por ti mos e din pastertine e nje
krimbi (skrajes se shiut)?
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 28.03.2010, 20:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Nuk duhet diskutuar shume, Allahu e ka ndaluar kete mish. A ka me argument se kjo cfar duhet bere me mishin e derit? A ju vjen mire te tjereve a jo, nuk duhet brengosur neve muslimaneve shume. Ne jemi te vetedijshem se te tjereve shume gjera tona nuk ju vjen mire, pse duhet argumentuar, kur dikuj nuk ju nevoitet argumenti, por vetem tallja. U tallen me profetet tjere, jobesimtaret u tallen me Musain.a.s dhe pse pane argumente kur kerkoi qe te theret qe nje lope, u tallen me Isain.a.s me sofren, u tallen me Muhammedin.a.s...vazhdojne te tallen ne merya tjera moderne, tallen edhe ne menyre klasike...me i than shkrut muhabetit,...Allahu e ndaloi, dhe ky esthe argument i mjaftueshem se krijeses i ben dem, se Krijuesi e din me mire cfar nevoja ka krijesa, se vet krijesa shume gjera nuk din cka don per vete,cka eshte e demshme apo e dobishme..se per ndryshe bota nuk do kishte nevoje per nje Krijues....kurse pasojat, a eshte pasoje me e rende se hidherimi i Allahut ?

haj me lule....

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Foks_Ecc nė 28.03.2010, 20:05


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top

Topic Options Faqe: (9) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio