Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Meritat e PDSH-se dhe BDI-se ne Gostivar?
recitoni
Postuar nė: 29.03.2010, 10:49
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 20951
Bashkangjitur: 16.02.2009PDSH gjate qeverisjes se saj hapi disa shkolla edhe ate

Jahya Kemal
Ismail Qemali
Shkollen e mesme te mjeksis
Shkollen e mesme te muzikes
Degen e Politeknikes

Me intereson cka ka bere BDI ne Gostivar, a ka zgjedhur ndonje problem shoqeror...
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 29.03.2010, 10:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007 Citim (recitoni @ 29.03.2010, 11:49)
Me intereson cka ka bere BDI ne Gostivar, a ka zgjedhur ndonje problem shoqeror...

I ka pre shiritat e atyre shkollave :))


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
recitoni
Postuar nė: 30.03.2010, 16:40
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 20951
Bashkangjitur: 16.02.2009S`ka aritur edhe shiritat me i pre, sic ishte rasti me ndarjen e shperblimit Ministrit te Arsimit Todorov...
PM
Top
FatiS
Postuar nė: 30.03.2010, 16:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 588
Antari Nr: 24339
Bashkangjitur: 20.01.2010Ho be se u bot kaps ju te kuqit meritat meritat, plot merita keni mos u merzitni ama problemi qendron diku tjeter. Sa penalla ju bojn keto te BDI-is ju sdini ti shfrytezoni. Del Iljaz efendija ja bon kryeqiteti i shqipetareve eshte Tetova, del ky far l**h historiani ja fut kot se tradhetaret gjithmon kan lind ne kercov, mos flasim per mendufin, tash me kete te fundit ne qytetin e Tetoves me kafeterine ATA, mosni be vallahi armiq te vetvetes jeni. Ne 2006 e bon gabimin kolsal, sa i pat ra BDI-se rejtingu ju huxhim ne qeveri. Masakren e 2008 qe nuk ju falet mosni bre pash zotin keni pak turp se nje dit do jepni pergjegjsi para zotit, ne qoft se keni zot

Ky postim ėshtė ndryshuar nga FatiS nė 30.03.2010, 17:00
PM
Top
franco
Postuar nė: 30.03.2010, 17:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 255
Antari Nr: 22792
Bashkangjitur: 04.07.2009 Citim (recitoni @ 29.03.2010, 11:49)
PDSH gjate qeverisjes se saj hapi disa shkolla edhe ate

Jahya Kemal
Ismail Qemali
Shkollen e mesme te mjeksis
Shkollen e mesme te muzikes
Degen e Politeknikes

Me intereson cka ka bere BDI ne Gostivar, a ka zgjedhur ndonje problem shoqeror...

hahaha...mke be te qesh shum.nuk di si mer guximit ti te folish per pdsh kur thaci tha se nuk va rasen qyteteve tjera pervec tetoves..sdi sdi cka tet them...mjeret ju


----------------------------------------
barcelonista 4ever
dituria vlen me shum se pasuria....[COLOR=blue][SIZE=7]
PM
Top
Strider
Postuar nė: 30.03.2010, 18:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (recitoni @ 29.03.2010, 11:49)
PDSH gjate qeverisjes se saj hapi disa shkolla edhe ate

Jahya Kemal
Ismail Qemali
Shkollen e mesme te mjeksis
Shkollen e mesme te muzikes
Degen e Politeknikes

Me intereson cka ka bere BDI ne Gostivar, a ka zgjedhur ndonje problem shoqeror...

Kurnise ska be,ene..???


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
vargmal
Postuar nė: 30.03.2010, 18:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 718
Antari Nr: 24801
Bashkangjitur: 30.03.2010Edhe BDI-ja edhe PDSH-ja kan be me shume per aq kohe sa eshte Rufiu ne krye te komunes.

Aty e ke qellim ti, i nderuar RECITONi, te Rufiu. Mpuq


----------------------------------------
Asnjė luftė nuk fitohet nėse ajo nuk niset nė emėr tė Allahut!

Want the truth? http://www.theunjustmedia.com
PMUsers WebsiteYahoo
Top
PRADA_
Postuar nė: 30.03.2010, 18:41
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009 Citim (recitoni @ 29.03.2010, 11:49)
Me intereson cka ka bere BDI ne Gostivar, a ka zgjedhur ndonje problem shoqeror...

E ka renovu diskotekėn "Golden Eye" smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
vargmal
Postuar nė: 30.03.2010, 19:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 718
Antari Nr: 24801
Bashkangjitur: 30.03.2010Me fal, ne kohen e PDSH-se dhe BDI-se, doren ne zemer, vetem se atehere mireshte fryme shqip.

Ky RO edhe webfaqen e ka be turqisht. LA pse ne komunen e vetme turke mundohen ti asimilojne shqiptaret ne turq? Pse atje gjuha shqipe nuk eshte zyrtare?

Shqipja lulzonte ne kohen e PDSH-se dhe BDI-se, nuk kishte "abi orda burda".----------------------------------------
Asnjė luftė nuk fitohet nėse ajo nuk niset nė emėr tė Allahut!

Want the truth? http://www.theunjustmedia.com
PMUsers WebsiteYahoo
Top
lapazas
Postuar nė: 30.03.2010, 20:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 155
Antari Nr: 20302
Bashkangjitur: 02.02.2009 Citim (vargmal @ 30.03.2010, 20:58)
Me fal, ne kohen e PDSH-se dhe BDI-se, doren ne zemer, vetem se atehere mireshte fryme shqip.

Ky RO edhe webfaqen e ka be turqisht. LA pse ne komunen e vetme turke mundohen ti asimilojne shqiptaret ne turq? Pse atje gjuha shqipe nuk eshte zyrtare?

Shqipja lulzonte ne kohen e PDSH-se dhe BDI-se, nuk kishte "abi orda burda".

sa cudi,disa picimula dun ti shesin mend rufi osmanit per patriotizem, mjerim
PM
Top
vargmal
Postuar nė: 30.03.2010, 20:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 718
Antari Nr: 24801
Bashkangjitur: 30.03.2010Mire de, a patjeter te ma prishish qejfin? Ncncncncncncn :(


----------------------------------------
Asnjė luftė nuk fitohet nėse ajo nuk niset nė emėr tė Allahut!

Want the truth? http://www.theunjustmedia.com
PMUsers WebsiteYahoo
Top
vargmal
Postuar nė: 30.03.2010, 20:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 718
Antari Nr: 24801
Bashkangjitur: 30.03.2010 Citim (vargmal @ 30.03.2010, 21:37)
Mire de, a patjeter te ma prishish qejfin? Ncncncncncncn :(

Une nuk kam qene sekretar ne partine komuniste, prandaj edhe nuk mund te sheh patriotizem si RO.

UAAAAA BDI, pisa, rezila, posht BDI-ja.

A tu be qejfi tani ?


----------------------------------------
Asnjė luftė nuk fitohet nėse ajo nuk niset nė emėr tė Allahut!

Want the truth? http://www.theunjustmedia.com
PMUsers WebsiteYahoo
Top
studentiii
Postuar nė: 30.03.2010, 20:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 568
Antari Nr: 24008
Bashkangjitur: 17.12.2009keta te pdsh nga gostivari kan punu per tetoven a keta te bdi per kercovaret a per qytetin e vet gostivarin skan bo azgje keta jan fakte
PM
Top
ylly007
Postuar nė: 30.03.2010, 20:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1436
Antari Nr: 4814
Bashkangjitur: 21.12.2006 Citim (FatiS @ 30.03.2010, 17:58)
Ho be se u bot kaps ju te kuqit meritat meritat, plot merita keni mos u merzitni ama problemi qendron diku tjeter. Sa penalla ju bojn keto te BDI-is ju sdini ti shfrytezoni. Del Iljaz efendija ja bon kryeqiteti i shqipetareve eshte Tetova, del ky far l**h historiani ja fut kot se tradhetaret gjithmon kan lind ne kercov, mos flasim per mendufin, tash me kete te fundit ne qytetin e Tetoves me kafeterine ATA, mosni be vallahi armiq te vetvetes jeni. Ne 2006 e bon gabimin kolsal, sa i pat ra BDI-se rejtingu ju huxhim ne qeveri. Masakren e 2008 qe nuk ju falet mosni bre pash zotin keni pak turp se nje dit do jepni pergjegjsi para zotit, ne qoft se keni zot

topat topat BDI-ja
po a nuk e sheh se edhe emrin e vet nuk dijn me shkrujt e lere me me udheheq nje popull
a nuk e sheh se GRUEVSKI i Q . . ashiqare
sa per masakrat krejt meritat e BDI-se jan dhe ALI TORBESHIT
premtuan se sa te hyn ne qeveri kan me i leshu
e pame si e leshuna te ndjerin nga BRODECI ! ne arkivol
keto jan berllogu i shqiptaris po mduket se nuk shifni apo u beni mjegull syve tu

,,BDI-skopsko i se e mozno,,
PM
Top
vargmal
Postuar nė: 30.03.2010, 20:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 718
Antari Nr: 24801
Bashkangjitur: 30.03.2010Degjo, e tepron qe ofendon ashtu. Thuaje mendimin tend ne menyre me dinjitoze.

Kjo eshte nje keshille qe dy miqte e mi ketu ne forum ma kan dhene.

Behu me tolerant i dashur mik. Nuk ndajme as arat as fushat ketu.

Te dyjat parti PDSH dhe BDI kan bere nga dicka, dhe ajo nuk mund te mohoet.

Kur vjen puna tek gostivari, mos te merem i me te kaluaren. Te shohim cka ndodhen sot. Por ajo eshte teme tjeter.Ky postim ėshtė ndryshuar nga vargmal nė 30.03.2010, 20:58


----------------------------------------
Asnjė luftė nuk fitohet nėse ajo nuk niset nė emėr tė Allahut!

Want the truth? http://www.theunjustmedia.com
PMUsers WebsiteYahoo
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio