Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      AktivitetFaqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mėsime rreth AKIDES
AbdulMelik
Postuar nė: 02.06.2010, 20:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 796
Antari Nr: 21938
Bashkangjitur: 29.03.2009 Citim (TheLmuslim @ 02.06.2010, 21:46)
Vetem keshtu pyes, pasiqe Allahu teala ju ka meshiruar me nje dhunti mjaftė tė madhe, dije.
Allahu a'lem.

We-selamu alejkum, me ben hallall.

Allahu te shperblefte, ta shtofte diturine dhe ta mundesofte ta kuptosh hakin si hak dhe ta pasosh ate dhe ta mundesofte ta shohesh batilin si batil, e te largon prej saj.

Alejkum Selam.

(Per te gjitha tjerat, InshAllah kemi private mund te flasim)

Allahu ju ruajt vella.


----------------------------------------
;.
PMMSN
Top
TheLmuslim
Postuar nė: 02.06.2010, 21:10
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 47
Antari Nr: 22760
Bashkangjitur: 01.07.2009Aha ok..Me falni shum.
E dita qe ka privat..mirpo aty nuk dua te shkruaj per arsyje te ndryshme...

Mirpo ska problem. Gjdo te mir, Amin edhe per jua kjo dua.


----------------------------------------
"O Zot, unė e dua takimin Tėnd,pra, duaje takimin tim"
PM
Top
islamway78
Postuar nė: 21.01.2011, 18:52
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 46
Antari Nr: 25979
Bashkangjitur: 21.01.2011http://forinalive.com/?p=133

http://forinalive.com/?p=131

Ligjerata mjaftė tė dobishme ne lidhje me Akaidin
Ju dėshiroj shikim tė kėndshėm duke lutur All-llahun xh.sh t'ju shpėrblej pėr kohėn qė ndani ti shikoni kėto ligjerata
Selam
PMUsers WebsiteMSN
Top
Muslimboy
Postuar nė: 22.01.2011, 19:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 729
Antari Nr: 19470
Bashkangjitur: 12.01.2009 Citim (islamway78 @ 21.01.2011, 19:52)
http://forinalive.com/?p=133

http://forinalive.com/?p=131

Ligjerata mjaftė tė dobishme ne lidhje me Akaidin
Ju dėshiroj shikim tė kėndshėm duke lutur All-llahun xh.sh t'ju shpėrblej pėr kohėn qė ndani ti shikoni kėto ligjerata
Selam

Allahu te shperblefte vella!


----------------------------------------
Kjo Dynja eshte sikurse hija nese tenton ta kapesh ate kurr sdo te arrish ta besh ate gje.
Nese ja kthen shpinen asaj,te vjen pas teje(Iben Kajjim)
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio