Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Greenpeace: Interneti ndot ambientin
mbreti
Postuar nė: 31.03.2010, 22:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (Dredheza @ 31.03.2010, 20:22)
Po c'me duhet mua nenshtetesia e Maqedonise??

Jo per tjeter. vetem qe te udhetosh pa viza. smil4a8ad6df85dde.gif


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
Dredheza
Postuar nė: 31.03.2010, 23:01
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (mbreti @ 31.03.2010, 23:14)
Jo per tjeter. vetem qe te udhetosh pa viza. smil4a8ad6df85dde.gif

Dhe per vize nuk e kam problem te mar smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 31.03.2010, 23:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (Cusack @ 31.03.2010, 23:09)
A jane keta prezantuesit e SURVIVOR te Gjermanise qe mbahej vitin e kaluar ne Australi? Keta duhet te jene. I kam shikuar vitin e kaluar, por s'di nese vazhdojne dhe kete vit.

Po, ata janė. smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 31.03.2010, 23:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (Dredheza @ 01.04.2010, 00:01)
Dhe per vize nuk e kam problem te mar smil3dbd4e398ff7b.gif

E atehere c'kane Sala e Rama qe hahen vazhdimisht se pse Shqiperise nuk i eshte akorduar rregjimi i levizjes se lire te qytetareve, apo mos je nga ato me dy.........
...
...
...
pasaporta (nje ne sirtar dhe nje mbi cante). smil4a8acf219332d.gif


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
cesc
Postuar nė: 01.04.2010, 12:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (Dredheza @ 01.04.2010, 00:01)
Dhe per vize nuk e kam problem te mar smil3dbd4e398ff7b.gif

smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif
Ēa e ke Fatos Nanon ti?! smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 01.04.2010, 12:10
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (mbreti @ 01.04.2010, 00:34)
E atehere c'kane Sala e Rama qe hahen vazhdimisht se pse Shqiperise nuk i eshte akorduar rregjimi i levizjes se lire te qytetareve, apo mos je nga ato me dy.........
...
...
...
pasaporta (nje ne sirtar dhe nje mbi cante). smil4a8acf219332d.gif

Jo jo, vec nje pashaporte kam.

Eshte e lehte te marresh vize po je i rregjistruar si ent ne dhomen e tregetise smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 01.04.2010, 12:11
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (cesc @ 01.04.2010, 13:05)
smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif
Ēa e ke Fatos Nanon ti?! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Pervec origjines qe e kemi nga i njejti qytet, asgje smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
cesc
Postuar nė: 01.04.2010, 16:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (Dredheza @ 01.04.2010, 13:11)
Pervec origjines qe e kemi nga i njejti qytet, asgje smil3dbd4e5e7563a.gif

Thash elbete! smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
FatiS
Postuar nė: 01.04.2010, 19:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 588
Antari Nr: 24339
Bashkangjitur: 20.01.2010Abe keto jahudit te mencem jan. Kendej e ndotin ambientin si mos ma keq. Po ju tregoj nje rast ne konferencen boterore per ekologji qe u mbajt ne Beograd, Amerika doli se ishte ndotesi me i madh, ndersa Amerikan nga ajo konference nuk prnuan asnje propozim. Kom pas pun ene me keto te Grenpeace, ene keto me dirigime te qeverive punojne. Keto sun i ndalin ndotjen po vec ashtu ne menyre fiktive funksionojn
PM
Top
ekselenca
Postuar nė: 01.04.2010, 22:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 944
Antari Nr: 23061
Bashkangjitur: 30.07.2009ej u mbajt pc jem tu qit tajm di vendoj filtra
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio