Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> HOLANDA - SHQIPERIA me 11.10.06, Udhetim i organizuar me TKZ
buuu
Postuar nė: 13.09.2006, 11:07
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 2078
Bashkangjitur: 10.08.2006Tifozat KUQ e ZI organizojn udhetim te perbashket nga perendimi (p.sh. Köln, Düsseldorf, Stuttgart, Frankfurt, Berlin) per ne Amsterdam, ku do luan kombetarja.

Te shkojm te gjithe se bashku ne Holande ne perkrahje te kombetares!!! Tregoni te gjithve!!!

Informata ne www.tifozatkuqezi.com ose ketu te une.

O sa mire me qene Shqiptar!!!
PM
Top
buuu
Postuar nė: 18.09.2006, 08:55
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 2078
Bashkangjitur: 10.08.2006PM
Top
buuu
Postuar nė: 20.09.2006, 10:32
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 2078
Bashkangjitur: 10.08.2006PM
Top
buuu
Postuar nė: 22.09.2006, 08:42
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 2078
Bashkangjitur: 10.08.2006Tifoz te dashur,

ju lutem te interesuarve te lajmerohen sa me shpejt, pasi qe nuk kane mbete me shume vende te lira ne autobus. Bileta per ndeshje per udhetime individuale ka mjaft!

Te bashkuar jemi me te forte!

Tifozat Kuq e Zi!
O sa mire me qene Shqiptar!
PM
Top
buuu
Postuar nė: 24.09.2006, 21:38
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 2078
Bashkangjitur: 10.08.2006Tifoz te dashur,

po afrohen ditet e fundit per rezervimin e biletave.

Na vizitoni ne www.tifozatkuqezi.com!
PM
Top
buuu
Postuar nė: 25.09.2006, 13:19
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 2078
Bashkangjitur: 10.08.2006Fotografi e jashtme
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 25.09.2006, 19:35
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Hajt ishalla Buuu eshte si thua ti ishalla i marim 3 pike por do jemi te kenaqur edhe 1 pik me mare.

Tifozat kuq e zi jan te mrekullueshem do tronditin AMsterdam Arena
Ishalla Fitojm se meritojm Fitore .


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
buuu
Postuar nė: 26.09.2006, 11:08
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 2078
Bashkangjitur: 10.08.2006tung fancy_boy,

fjalt e tua ne vesh te zotit smil3dbd4d6422f04.gif

por ne fund te fundit, detyra jone eshte qe t'i perkrahim, pa marre parasysh a do humbin a do fitojn! ne duhet te i japim vullnet smil3dbd4d6422f04.gif

me t'mira!

O sa mire me qene Shqiptar!
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 26.09.2006, 19:27
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Hey buuu.

Keshtu Histori Kthehet ate mbremje ne Amsterdam Do jete gjith populli shqiptar Tv dhe radiot Shqiptare do ngjegjojn brohoritjet e Tifozave Kuq e zi.
Kete radhe se di a do ket Organizim nga Ballistet-Tetovar me ndejk ndeshjen e Komtares.

Por me disa fjale Zoti i ndihmoft ne ate ndeshje komtares.

O SA MIR ME QEN SHQIPTAR
pERPARA Kombtarja.

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio