Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Me cfare syri bota shikon?!
want3d
Postuar nė: 03.04.2010, 23:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
babloku
Postuar nė: 03.04.2010, 23:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 179
Antari Nr: 17721
Bashkangjitur: 05.10.2008hahahaha shaka shume e vertet, ashtu eshte WANTED deshtem apo sdeshtem ne...


----------------------------------------
Me mire nje qen mik, se sa nje mik qen.
PM
Top
Essa
Postuar nė: 03.04.2010, 23:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Wanted,besoj qe keshtu i shikojne ata qe fillimisht kane probleme me veten\jeten,dhe qe ne nje menyre apo tjetren s'vleresojne njeriun por interesat e tyre te ndryshme,qofshin t'fshehta ose ne ndonje rast t'hapura!!!


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
want3d
Postuar nė: 03.04.2010, 23:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007sedi une.... :D sthash kurxho po gjykoj ashtu sic po shoh dhe per fat te keq edhe ne praktik ne evrope po ndodh kjo qe eshte ne foto... :S


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
BESI_TE
Postuar nė: 03.04.2010, 23:49
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 5336
Antari Nr: 17415
Bashkangjitur: 19.09.2008 Citim (want3d @ 04.04.2010, 00:38)
sedi une.... :D sthash kurxho po gjykoj ashtu sic po shoh dhe per fat te keq edhe ne praktik ne evrope po ndodh kjo qe eshte ne foto... :S

want3d shum e vertet eshte kjo qe e ke shkruajt, por edhe kjo:

 Citim (want3d @ 04.04.2010, 00:31)
Fotografi e jashtme


ėshtė mėse e vėrtetė!


----------------------------------------
Falėm o Zot, se nese Ti nuk mė falė, unė jam prej te humburve, andaj falėm, falėm falėm...

>>> Te folurit teper, eshte mendjemadhesi!!! <<<
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 03.04.2010, 23:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009 Citim (BESI_TE @ 04.04.2010, 00:49)
want3d shum e vertet eshte kjo qe e ke shkruajt, por edhe kjo:ėshtė mėse e vėrtetė!

A thu aaaa???? smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
BESI_TE
Postuar nė: 03.04.2010, 23:54
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 5336
Antari Nr: 17415
Bashkangjitur: 19.09.2008 Citim (kujtesa @ 04.04.2010, 00:53)
A thu aaaa???? smil3dbd4e5e7563a.gif

topi se lun vallah, une niher foli, mos me pyetni 100 here smil3dbd4dcd7b9f4.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Falėm o Zot, se nese Ti nuk mė falė, unė jam prej te humburve, andaj falėm, falėm falėm...

>>> Te folurit teper, eshte mendjemadhesi!!! <<<
PM
Top
Essa
Postuar nė: 03.04.2010, 23:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008 Citim (kujtesa @ 04.04.2010, 00:53)
A thu aaaa???? smil3dbd4e5e7563a.gif

Jo bre prej syzeve e ka pas,s'ka pa mire smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 03.04.2010, 23:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009 Citim (BESI_TE @ 04.04.2010, 00:54)
topi se lun vallah, une niher foli, mos me pyetni 100 here smil3dbd4dcd7b9f4.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif

Ani kishe tiii sfol 100 her ani cka po qasrtesh kadal mer frym paje njo smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
BESI_TE
Postuar nė: 03.04.2010, 23:59
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 5336
Antari Nr: 17415
Bashkangjitur: 19.09.2008 Citim (kujtesa @ 04.04.2010, 00:55)
Ani kishe tiii sfol 100 her ani cka po qasrtesh kadal mer frym paje njo smil3dbd4e4c2e742.gif

thash, po thom, thom, nuk flas 100 herė smil4a8ad6df85dde.gif


----------------------------------------
Falėm o Zot, se nese Ti nuk mė falė, unė jam prej te humburve, andaj falėm, falėm falėm...

>>> Te folurit teper, eshte mendjemadhesi!!! <<<
PM
Top
Strider
Postuar nė: 04.04.2010, 00:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007hahahah...propaganda i dul ka hundet...hahahah


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 04.04.2010, 00:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009 Citim (Essa @ 04.04.2010, 00:55)
Jo bre prej syzeve e ka pas,s'ka pa mire smil3dbd4daabd491.gif

100% po aj ndoshta me syze nuk sheh mir e le mo pa syzee hahahah
PM
Top
Essa
Postuar nė: 04.04.2010, 00:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008 Citim (kujtesa @ 04.04.2010, 01:03)
100% po aj ndoshta me syze nuk sheh mir e le mo pa syzee hahahah

Une kur t'i ve syzet me trubullohet perpara,s'shoh asgje smil3dbd4daabd491.gif NDoshta edhe me kete ndodhe e njejta smil3dbd4e5e7563a.gifBesi nese ti s'fol 100 here,lirisht fol 1000 here ,s'ta prishim ne ty!!! smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
v3rbatim
Postuar nė: 04.04.2010, 00:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007New World Order


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top
BossLeon
Postuar nė: 04.04.2010, 10:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 409
Antari Nr: 23495
Bashkangjitur: 22.10.2009HA HA HA shuum interesant, e paske knaq kejt ti qe ke postu
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio