Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Me cfare syri bota shikon?!
xheem
Postuar nė: 04.04.2010, 10:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 884
Antari Nr: 2590
Bashkangjitur: 04.09.2006 Citim (want3d @ 04.04.2010, 00:31)
Fotografi e jashtme

Ah,sikur te kishte patur bota sy, gjitheēka do t'e ishte ne rregull.Me keqardhje them se bota edhe pse ka sy,nuk u bejne drite.


----------------------------------------
"Zemra ėshtė si njė enė.Mendohu mirė para se tė fusėsh diēka aty".
PM
Top
festina
Postuar nė: 04.04.2010, 10:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Mos tė shikojmė dhe ne me sytė e botės po tė shikojmė me sytė e tanė.


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
want3d
Postuar nė: 04.04.2010, 13:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007 Citim (festina @ 04.04.2010, 11:43)
Mos tė shikojmė dhe ne me sytė e botės po tė shikojmė me sytė e tanė.

nese kishim shiku shtu sic po thoni ju ateher nuk i kishim pasur keta probleme dhe nencmime e etiketime te ndryshme. per fat te keq e keqja eshte duke e mundur ate te miren dhe po ndikon dhe perhapet shpejt...


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Essa
Postuar nė: 04.04.2010, 13:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008 Citim (festina @ 04.04.2010, 11:43)
Mos tė shikojmė dhe ne me sytė e botės po tė shikojmė me sytė e tanė.

Po pra!! smil3dbd4e398ff7b.gif

Duhet t'i largojme komplekset dhe t'mos na pengojne shume syte e te tjereve!!
Secili ka t'drejt t'gjykoj,por ne si individ duhet t'krijojme mure para gjykimeve,por edhe nese s'ekzistojne muret,ti lejojme ato shikime t'derpertojne e t'mos lene gjurme tek ne!!


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio