Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (10) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kush eshte per....?
abi20
Postuar nė: 05.04.2010, 16:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 58
Antari Nr: 24837
Bashkangjitur: 05.04.2010 Citim (Mikesha. @ 05.04.2010, 17:30)
mos hek djal qe mu me ke per ne maqedoni edhe ke ne asht NJPK(njeri per krejt) smil3dbd4d4e4c4f2.gif hajt se nuk fikem per nje kafe mos lyp qesi qka ka ne foto smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4e398ff7b.gif

hahahahahahaha jo bre se spo dojm me shku larg per asi ne foto :P
PM
Top
Mikesha.
Postuar nė: 05.04.2010, 16:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1223
Antari Nr: 23654
Bashkangjitur: 07.11.2009 Citim (BESI_TE @ 05.04.2010, 17:33)
jo gjalle, i ringjallur hahahahah, nejse sta zo per te madhe, se keshtu pyesin ka ana juve andej ka Shkupi smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4ddd6835f.gif

auu au ringjalle a po.. aedi pse te pyta se kishin fillu antaret tan me ju merzit jeta eh secili tu than spo jetohet po vdes po mytna etj etj...e thash po tham veq mu kujtu met pyt edhe ty qe aje xhall mos je qu lugat smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
..Te ndegjosh nje Mike nuk eshte ASNJEHER kohe e humbur!!!!..

"Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur."
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 10.04.2010, 23:22
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Akullore?


Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Essa
Postuar nė: 10.04.2010, 23:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 10.04.2010, 23:36
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Essa @ 11.04.2010, 00:31)
Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!

smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 10.04.2010, 23:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (Dredheza @ 11.04.2010, 00:22)
Akullore?


Fotografi e jashtme

Dredhėza, mundėsisht njė kombinim: biskotė dhe dredhėz. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


Ku ishe mė herėt moj? Ku tė gjej tani akullore? smil3dbd4dcd7b9f4.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
packs
Postuar nė: 10.04.2010, 23:47
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Dredheza @ 11.04.2010, 00:22)
Akullore?Nuk guxoj. Kenaquni ju. smil4a8acea04e4b2.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
the_undead
Postuar nė: 10.04.2010, 23:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1433
Antari Nr: 23051
Bashkangjitur: 29.07.2009Une jam per akullore.snickers mundesisht!
Me shpejt mundesisht smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
the_undead is back!
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 10.04.2010, 23:53
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Sybella @ 11.04.2010, 00:37)
Dredhėza, mundėsisht njė kombinim: biskotė dhe dredhėz. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


Ku ishe mė herėt moj? Ku tė gjej tani akullore? smil3dbd4dcd7b9f4.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Sybella, urdhero

Fotografi e jashtme


Tani me vajti mendja dhe mua smil4a8ad6df85dde.gif smil4a8ad6df85dde.gif


Shijoje!


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 10.04.2010, 23:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (packs @ 11.04.2010, 00:47)
Nuk guxoj. Kenaquni ju. smil4a8acea04e4b2.gif

Pse nuk guxon?


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 10.04.2010, 23:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009Un per nje Magnum hmmmm tash si i permenet smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 10.04.2010, 23:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Do ishte i mireseardhur nje desert tani, se di cka permban menyja e sontme smil4a8ad6df85dde.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Essa
Postuar nė: 10.04.2010, 23:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008 Citim (Dredheza @ 11.04.2010, 00:36)
smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif

A bon m'i honger krejt? smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 10.04.2010, 23:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (Dredheza @ 11.04.2010, 00:53)
Sybella, urdhero

Fotografi e jashtme


Tani me vajti mendja dhe mua smil4a8ad6df85dde.gif smil4a8ad6df85dde.gif


Shijoje!

Oooooo, ma kėnaqi syrin! smil4a8acf219332d.gif Faleminderit shumė e dashur! Do ta shijoj ("shih me sy e plas me zemėr" smil3dbd4d4e4c4f2.gif ) .

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 10.04.2010, 23:56
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (the_undead @ 11.04.2010, 00:52)
Une jam per akullore.snickers mundesisht!
Me shpejt mundesisht smil3dbd4daabd491.gif

Shiko shiko, paskemi shije te njejte smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


Fotografi e jashtme
----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top

Topic Options Faqe: (10) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio