Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (10) « E para ... 2 3 [4] 5 6 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kush eshte per....?
packs
Postuar nė: 10.04.2010, 23:58
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Sybella @ 11.04.2010, 00:53)
Pse nuk guxon?

Nuk guxoj me henger akullore se.. smil4a8acea04e4b2.gif smuhem.. smil4a8acea04e4b2.gif smil4a8acea04e4b2.gif Boll mi kana . Po vec gjysme luge me hanger behem per spital. smil4a8acea04e4b2.gif


A nuk ka dicka tjeter me hanger a ? smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 11.04.2010, 00:00
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (kujtesa @ 11.04.2010, 00:55)
Un per nje Magnum hmmmm tash si i permenet smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif

Urdhero nje Double Caramel sic me pelqen mua

Fotografi e jashtme


smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 11.04.2010, 00:02
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Embargo @ 11.04.2010, 00:56)
Do ishte i mireseardhur nje desert tani, se di cka permban menyja e sontme smil4a8ad6df85dde.gif

Ja nje banana split per ty


Fotografi e jashtme


Por mos ha shume, se semure je.


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 11.04.2010, 00:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009 Citim (Dredheza @ 11.04.2010, 01:00)
Urdhero nje Double Caramel sic me pelqen mua

Fotografi e jashtme


smil4a8acf686328f.gif

Hmmmmm flm shum smil4a8acf686328f.gif

Po sa mir do ishte po ta kisha vertet nje smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif Po von shum per te dal tash hmmm
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 11.04.2010, 00:03
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Essa @ 11.04.2010, 00:56)
A bon m'i honger krejt? smil3dbd4daabd491.gif

Po patjeter, mund te hash cfare te duash dhe sa te duash. smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
the_undead
Postuar nė: 11.04.2010, 00:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1433
Antari Nr: 23051
Bashkangjitur: 29.07.2009 Citim (Dredheza @ 11.04.2010, 00:56)
Shiko shiko, paskemi shije te njejte smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


Fotografi e jashtme

Falemnderit!
Paske gusto smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
the_undead is back!
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 11.04.2010, 00:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (Dredheza @ 11.04.2010, 01:02)
Ja nje banana split per ty


Fotografi e jashtme


Por mos ha shume, se semure je.

Flm Dredheza, por cka te bej se vec bananet dhe qershizat mund t'i ha per momentin smil3dbd4e29bbcc7.gif


P.S. packs nuk je e vetme qe per momentin ka "alergji" ndaj akullores smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 11.04.2010, 00:33
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Embargo @ 11.04.2010, 01:09)
Flm Dredheza, por cka te bej se vec bananet dhe qershizat mund t'i ha per momentin smil3dbd4e29bbcc7.gif


P.S. packs nuk je e vetme qe per momentin ka "alergji" ndaj akullores smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Atehere per ty kemi vetem sallate frutash, derisa te sherohesh.

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Essa
Postuar nė: 11.04.2010, 00:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008 Citim (Embargo @ 11.04.2010, 01:09)

P.S. packs nuk je e vetme qe per momentin ka "alergji" ndaj akullores smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Sa gjynah! smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 11.04.2010, 00:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (Dredheza @ 11.04.2010, 01:33)
Atehere per ty kemi vetem sallate frutash, derisa te sherohesh.

Fotografi e jashtme

E cme bere tani me kete ne kete mesnate smil4a8acf4d179b2.gif

Kjo per ty, se si duket mbete vetem duke na sherbyer neve e askush spo kujtohet edhe ty te te ofroje dicka!

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
BalanCe
  Postuar nė: 11.04.2010, 08:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1303
Antari Nr: 22577
Bashkangjitur: 14.06.2009 Citim (Dredheza @ 11.04.2010, 01:33)


Fotografi e jashtme

Kjo eshte La Macedonia. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
♥ . ♥
PM
Top
packs
Postuar nė: 11.04.2010, 13:08
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Embargo @ 11.04.2010, 01:09)


P.S. packs nuk je e vetme qe per momentin ka "alergji" ndaj akullores smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Une jo per momentin , po kurre nuk guxoj me hanger akulloren se me ēon te vjelle. smil3dbd4e02c5440.gif Shume.


p.s. Essa, smil3dbd4dcd7b9f4.gif .


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Harith
Postuar nė: 11.04.2010, 13:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Pasi isha vet ne shtepi pergatita nje embelsire e po ju servoj

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Dredheza
Postuar nė: 11.04.2010, 13:31
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Harith @ 11.04.2010, 14:22)
Pasi isha vet ne shtepi pergatita nje embelsire e po ju servoj

Fotografi e jashtme

Ti e ke pergatitur?! A ka rrezik te helmohemi? smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


Faleminderit faleminderit smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
kombi
Postuar nė: 11.04.2010, 13:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008Ka fillu me u emblu forumi,shenja te mira jan keta!Hhahahh


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top

Topic Options Faqe: (10) « E para ... 2 3 [4] 5 6 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio