Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) « E para ... 2 3 [4] 5   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shenjat e Kuranit per krijimin e Universit
T.H.C-Man
Postuar nė: 14.04.2010, 11:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 480
Antari Nr: 24600
Bashkangjitur: 27.02.2010I pash replikat , sjam i impresionum aspak , se di as pse humba kohe te replikoj.
Ju skishit bere asgje tjeter vec se kishit sulmu tektstin tim , duke me citu ne menyra qesharake , fjal pas fjale !
Ne cfar me ngjason kjo !
- Ne asgje ,ne mllef personal qe sishte nevoja te nxeret ne forum , vetem ai qe dyshon ne bindjet e veta , nuk mundet qe me ato te diskutoj , por i mson permendesh si nje robot , duke blloku trurin nga cdo mendim tjeter.
Mundet lirisht edhe celsi ti viet ksaj teme , se ska shpirt debati ende sic e shoh.
PM
Top
Strider
Postuar nė: 14.04.2010, 20:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (T.H.C-Man @ 14.04.2010, 12:38)
I pash replikat , sjam i impresionum aspak , se di as pse humba kohe te replikoj.
Ju skishit bere asgje tjeter vec se kishit sulmu tektstin tim , duke me citu ne menyra qesharake , fjal pas fjale !
Ne cfar me ngjason kjo !
- Ne asgje ,ne mllef personal qe sishte nevoja te nxeret ne forum , vetem ai qe dyshon ne bindjet e veta , nuk mundet qe me ato te diskutoj , por i mson permendesh si nje robot , duke blloku trurin nga cdo mendim tjeter.
Mundet lirisht edhe celsi ti viet ksaj teme , se ska shpirt debati ende sic e shoh.

Karakteristike e jotja eshte se replika jote eshte pasqyra e vetes tande,... smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 14.04.2010, 21:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (T.H.C-Man @ 14.04.2010, 12:38)
I pashe replikat, s'jam i impresionuar aspak, se di as pse humba kohe te replikoj... se s'ka shpirt debati ende...

Mos humb kohe, shiko ndonje film vizatimor kah youtube,
pastaj derisa edhe aspak shpirt nuk ka, pse futesh... Pa me
thuaj pak ti, vetem nje fjali te vertete mbi te verteten... Pres!
PM
Top
POLAT@LEMDAR
Postuar nė: 14.04.2010, 21:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 526
Antari Nr: 24216
Bashkangjitur: 11.01.2010 Citim (Ermedin @ 14.04.2010, 22:04)
Pres!

ngom mue, nuk ja vlenė smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Kur mbizotron injoranca, mendja as nuk vjen parasysh!
PM
Top
T.H.C-Man
Postuar nė: 14.04.2010, 21:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 480
Antari Nr: 24600
Bashkangjitur: 27.02.2010Cullet menzi presin tkalzohen ne internet , gjyna , nejse ju pershendes
PM
Top
POLAT@LEMDAR
Postuar nė: 14.04.2010, 22:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 526
Antari Nr: 24216
Bashkangjitur: 11.01.2010 Citim (T.H.C-Man @ 14.04.2010, 22:57)
Cullet menzi presin tkalzohen ne internet , gjyna , nejse ju pershendes

Ermedin, mos thuaj qe nuk te kam than, ja shife smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kur mbizotron injoranca, mendja as nuk vjen parasysh!
PM
Top
T.H.C-Man
Postuar nė: 14.04.2010, 22:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 480
Antari Nr: 24600
Bashkangjitur: 27.02.2010 Citim (POLAT@LEMDAR @ 14.04.2010, 23:00)
Ermedin, mos thuaj qe nuk te kam than, ja shife smil3dbd4e5e7563a.gif

O adhurus i filmave serik turqisht , a edhe ti paske mbet a ahaha ,
PM
Top
POLAT@LEMDAR
Postuar nė: 14.04.2010, 22:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 526
Antari Nr: 24216
Bashkangjitur: 11.01.2010 Citim (T.H.C-Man @ 14.04.2010, 23:02)
O adhurus i filmave serik turqisht , a edhe ti paske mbet a ahaha ,

deshte me thene simpatizues apo, se adhurues jam vetem i Allahut. PIKĖ

msohu te dallosh fjalen "adhurues" dhe ate "simpatizues" smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kur mbizotron injoranca, mendja as nuk vjen parasysh!
PM
Top
T.H.C-Man
Postuar nė: 14.04.2010, 22:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 480
Antari Nr: 24600
Bashkangjitur: 27.02.2010 Citim (POLAT@LEMDAR @ 14.04.2010, 23:06)
deshte me thene simpatizues apo, se adhurues jam vetem i Allahut. PIKĖ

msohu te dallosh fjalen "adhurues" dhe ate "simpatizues" smil3dbd4e5e7563a.gif

Hmm se di bash , edhe foton edhe emrin ja mban , simpatizus a adhurus , mere shtruar edhe mundohu personalitetin tend ta mbajsh per vete , tung smil4a8acf7ea6a39.gif
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 14.04.2010, 22:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (T.H.C-Man @ 13.04.2010, 11:56)A nga ana tjeter fete kan shpjegime shum me te mira , se gjithcka krijoi Zoti , po Zotin? eshte e ndaluar te pysish per krijimin e Zotit , po un du ta di si njeri i cili pa deshiren e vet eshte sjell ne ket planet.


Me fal qe te citoj ketu , kam dy pyetje dhe nga ato pyetje mund ta kuptosh edhe vet pergjigjen ne pyetjen qe ke ba.

Nese krijesa nuk krijon, si eshte e mundur qe Zoti te jete i krijuar?

Nese Zoti do isjte krijese, a mendon se ne dhe gjithqka qe ekziston do ishte krijuar?


Te faleminderit, besoj qe do me kthesh pergjigje, ose se paku do e kupton te verteten.


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
T.H.C-Man
Postuar nė: 14.04.2010, 22:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 480
Antari Nr: 24600
Bashkangjitur: 27.02.2010Skan kuptim per mendimin tim pytjet tua.
PM
Top
POLAT@LEMDAR
Postuar nė: 14.04.2010, 22:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 526
Antari Nr: 24216
Bashkangjitur: 11.01.2010 Citim (T.H.C-Man @ 14.04.2010, 23:08)
edhe mundohu personalitetin tend ta mbajsh per vete , tung smil4a8acf7ea6a39.gif

mos je tu ma mbaj ti helbet?

smil4a8ad6df85dde.gif


----------------------------------------
Kur mbizotron injoranca, mendja as nuk vjen parasysh!
PM
Top
POLAT@LEMDAR
Postuar nė: 14.04.2010, 22:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 526
Antari Nr: 24216
Bashkangjitur: 11.01.2010 Citim (POLAT@LEMDAR @ 14.04.2010, 23:14)
mos je tu ma mbaj ti helbet?

smil4a8ad6df85dde.gif

personalitetin


----------------------------------------
Kur mbizotron injoranca, mendja as nuk vjen parasysh!
PM
Top
T.H.C-Man
Postuar nė: 14.04.2010, 22:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 480
Antari Nr: 24600
Bashkangjitur: 27.02.2010Au sa interesant , auuu u shkrejnen femnat kur e lexoun sa per tqesh paske shkrujt , auu sa ke ra nsej ctej , bravo , ce mere ni pije , smil3dbd4e4c2e742.gif , bravo boss qonke ,
haj naten tash se ika
PM
Top
POLAT@LEMDAR
Postuar nė: 14.04.2010, 22:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 526
Antari Nr: 24216
Bashkangjitur: 11.01.2010 Citim (T.H.C-Man @ 14.04.2010, 23:18)
Au sa interesant , auuu u shkrejnen femnat kur e lexoun sa per tqesh paske shkrujt , auu sa ke ra nsej ctej , bravo , ce mere ni pije , smil3dbd4e4c2e742.gif , bravo boss qonke ,
haj naten tash se ika

mfal, por me ti keshtu duhet me fol njeri, se ndryshe nuk kuptojshe, dhe si shembull e mora pasqyren tende te mahershme smil3dbd4e398ff7b.gif

tash, flej flej ..... smil4a8acf7ea6a39.gif


----------------------------------------
Kur mbizotron injoranca, mendja as nuk vjen parasysh!
PM
Top

Topic Options Faqe: (5) « E para ... 2 3 [4] 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio