Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> X-Treme, pershendetje
X-Treme
Postuar nė: 17.09.2006, 10:28
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 2802
Bashkangjitur: 17.09.2006Pershendetje te gjitheve.. Rastesisht arrita deri te ky forum duke kerkuar disa kenge..
Jam student i Universitetit Shteteror te Tetoves dhe besoj te kemi caste te mira ketu bashke. smil3dbd4d6422f04.gif
PM
Top
ZaVraKja
Postuar nė: 18.09.2006, 12:52
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 2672
Bashkangjitur: 10.09.2006X-Treme edhe une ty te pershendes gjithashtu dhe te uroj suksese
PM
Top
shkup_kercovari
Postuar nė: 19.09.2006, 15:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006hajt pershndtje edhe nga une.....
sekse ashtou suskese me shume ne jete..
me te mirat
PMUsers Website
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 19.09.2006, 19:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006pershendetje


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Meli_Te
  Postuar nė: 22.09.2006, 19:56
Quote Post


Moderatore
***

Posti: Antarė
Postime: 33
Antari Nr: 2875
Bashkangjitur: 22.09.2006pershendetje


----------------------------------------
Pejgamberi a.s. ka thene: "Nuk do te levize njeriu nga vendi Diten e Gjykimit pa mos u pyetur per kater gjera : per jeten ku e ka kaluar, rinine ku e ka harxhuar, per diturine cka ka bere me te, dhe pasurine si e ka fituar dhe ku e ka harxhuar.
PM
Top
Petriti_Ilirides
Postuar nė: 23.09.2006, 10:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1640
Antari Nr: 1563
Bashkangjitur: 03.07.2006pershendetje mik
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio