Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Presidenti Topi dekoron Agron Llakajn
Lexo
Postuar nė: 30.04.2010, 16:15
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Presidenti Topi dekoron me Urdhrin “Mjeshtėr i Madh” Agron Llakajn.

Fotografi e jashtme

Nė njė ceremoni zyrtare tė organizuar nė mjediset e Presidencės, kreu i shtetit Bamir Topi, dekoroi me Urdhrin “Mjeshtėr i Madh”, artistin e humorit Agron Llaka. Pas ekzekutimit tė himnit kombėtar dhe leximit tė dekretit nga Kėshilltari Juridik, Artur Metani, nė shenjė vlerėsimi e respekti tė veēantė , Kryetari i Shtetit i dorėzoi zotit Llaka urdhrin e lartė dhe dekretin pėrkatės tė dekorimit me motivacionin: “Pėr kontribut tė shquar dhe nivel tė lartė interpretativ nė krijimin e shumė personazheve artistikė tė realitetit shqiptar, tė krijuara falė talentit dhe mjeshtėrisė sė spikatur tė kėtij autori.”

Deklarata

Nė fjalėn e rastit aktori i humorit vlerėsoi marrjen e kėtij titulli nė njė moment shumė tė rėndėsishėm tė karrierės sė tij. Pasi shprehu mirėnjohjen e veēantė pėr Presidentin e Republikės pėr vlerėsimin e lartė, si dhe duke falėnderuar posaēėrisht familjen, miqtė dhe kolegėt pėr mbėshtetjen e vazhdueshme pėrgjatė gjithė karrierės artistike tė tij, aktori i njohur Agron Llakaj u shpreh: “Ky titull vjen pėr mua nė njė moment tė veēantė tė karrierės sime artistike dhe besoj se do tė jetė pjesė e atij angazhimi tim tė ardhshėm, jo vetėm timin, por edhe tė gjithė artistėve shqiptarė nė rrugėtimin e pėrbashkėt sa artistik, por edhe qytetar pėr tė gjithė popullin tonė”. Nė kėtė ceremoni ishin tė pranishėm personalitete tė fushės sė artit e tė humorit, miq, kolegė, familjarė tė aktorit, Zėvendėsministri i Turizmit, Kulturės, Rinisė dhe Sporteve, Nikollė Lesi si dhe anėtarėt e Kabinetit tė Presidentit.


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
cesc
Postuar nė: 30.04.2010, 16:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009E meriton Agron Llakaj nje cmim te tille smil4a8acf686328f.gif
Eshte nje nga aktoret me te mire te humorit.


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
studentiii
Postuar nė: 30.04.2010, 17:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 568
Antari Nr: 24008
Bashkangjitur: 17.12.2009te lumte presdient ke dhen nje cmim nje njeriu qe e meriton
PM
Top
Enigma007
Postuar nė: 30.04.2010, 17:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1377
Antari Nr: 22530
Bashkangjitur: 09.06.2009Agron Llakaj, njėri nga humoristėt mė tė mrekullueshėm ,e meriton kėtė cmim padyshim.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Enigma007 nė 30.04.2010, 17:06


----------------------------------------
BARCELONA-4-LIFE ;)
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio