Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Emra tė Meshkujve!
hana1990
  Postuar nė: 04.05.2010, 13:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 266
Antari Nr: 23541
Bashkangjitur: 26.10.2009Pėrshėndetje!!!!
Me duhen disa emra te meshkujve.Me kuptim shqip.

Ju faleminderit!!!!


----------------------------------------
O ZOT qe na shikon te lutem jepi cdo njeriu ate qe meriton!!
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 04.05.2010, 13:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Ja kėtu ke mjaftė:
http://www.emrashqiptare.com/


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 04.05.2010, 13:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Bujar


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 04.05.2010, 14:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008Do t'i rekomandoj disa ce me pelcejn mua: Vlerson, Trimor, Vendor, Qetsor, Atdhe, Vend, Oni,Flamur, Valdet, Fatjon,Besart, Besfort, Triumf, Arianit, Laurant,Edison,Enis, Trim,Liridon,Meritan,Mentor,etj etj....

Shpresoj te besh noj zgjidhje...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Per@ndorj@ nė 04.05.2010, 14:09


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
Albana_gl
Postuar nė: 04.05.2010, 14:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009Leart, Lines, Armand, Auron, Dorian, Endrit, Ervin..

Keto jane emrat qe une i preferoj, shpresoj qe ndonjera do te te pelqeje ty.


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 04.05.2010, 14:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008 Citim (Per@ndorj@ @ 04.05.2010, 15:04)
Do t'i rekomandoj disa ce me pelcejn mua: Vlerson, Trimor, Vendor, Qetsor, Atdhe, Vend, Oni,Flamur, Valdet, Fatjon,Besart, Besfort, Triumf, Arianit, Laurant,Edison,Enis, Trim,Liridon,Meritan,Mentor,etj etj....

Shpresoj te besh noj zgjidhje...

Bile ca nga keto emra i kom pas rujt per vete , po e lshova zemren hehee...


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 04.05.2010, 14:17
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008 Citim (Per@ndorj@ @ 04.05.2010, 15:04)
Vlerson, Trimor, Vendor, Qetsor, Atdhe, Vend, Oni,Flamur, Valdet, Fatjon,Besart, Besfort, Triumf, Arianit, Laurant,Edison,Enis, Trim,Liridon,Meritan,Mentor,etj etj....

Shpresoj te besh noj zgjidhje...

Perandore,
gjysmat e emrave i ke zgjedh te mire, gjysmen tjeter hic.
Vlerson?? Atdhe? Vend??? Flamur??? Sme pelqejne hic keta emra. Bile une nuk i llogaris per emra.

Kurse ata tjerit qe ke permend, bash te mir jane: Fatjon, Besfort, Besart, Arianit, Laurant, Edonis... keta me pelqejne. smil4a8acf686328f.gif


Perndryshe, mua kohet e fundit si shume me pelqen emri ELEKSANDĖR, edhe at prej kur nje antere nga forumi me te njejtin emer e ka sqaruar dmth e ketij emri.... dmth "E Lekes Andrra"... ose Enderra e Lekes se Madh.

Ne pergjithesi, me pelqejne emrat e gjate dhe me ndonje dmth te mire, por jo te drejte perdrejte. Psh, sme pelqen emri Bujar - sepse dmth eshte e drejtperdrejt - Djale bujar.... dhe emra te ngjashem si ky.


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 04.05.2010, 14:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007Olsi, Vezullim, Dritėro, Durim, Floriart, Blendi, Drini, Lorik, Oligert, Engjull, Gėzim, Blini, Bledar, Ledion, Agron, Faton, Fatos, Astrit, etj, etj...


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 04.05.2010, 14:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007Flutim, Amir, Besart, Ermal, Kastriot, Lenard, Florian, Florim, Festim, Gazmend, Getoard, Edi, Fisnik, Drilon,

Ky postim ėshtė ndryshuar nga AeRtOn nė 04.05.2010, 14:24


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 04.05.2010, 14:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008 Citim (Anubisi-E @ 04.05.2010, 15:17)
Perandore,
gjysmat e emrave i ke zgjedh te mire, gjysmen tjeter hic.
Vlerson?? Atdhe? Vend??? Flamur???     Sme pelqejne hic keta emra. Bile une nuk i llogaris per emra.

Kurse ata tjerit qe ke permend, bash te mir jane: Fatjon, Besfort, Besart, Arianit, Laurant, Edonis... keta me pelqejne. smil4a8acf686328f.gif


Perndryshe, mua kohet e fundit si shume me pelqen emri ELEKSANDĖR, edhe at prej kur nje antere nga forumi me te njejtin emer e ka sqaruar dmth e ketij emri.... dmth "E Lekes Andrra"... ose Enderra e Lekes se Madh.

Ne pergjithesi, me pelqejne emrat e gjate dhe me ndonje dmth te mire, por jo te drejte perdrejte. Psh, sme pelqen emri Bujar - sepse dmth eshte e drejtperdrejt - Djale bujar.... dhe emra te ngjashem si ky.

Amo Hana kerkoj emra shqip (me kuptim -shqip(edhe pse une i perzieva pak))...se edhe mua me pelcejn do emra te gjate sikur qe the ti....bile shum me shum se kta qe i permenda , ...
P/s...Taulant , Silvester , Ngadhenjim , Lenard , Arber , Pasion , Donart ,Diamant, Shqipron ,Enrik,...cito mu kujtun per momentin....

Vec mos ja bo --->Ja ke lujt nonen edhe me kto.....hhaha

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Per@ndorj@ nė 04.05.2010, 14:25


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
the_star
Postuar nė: 04.05.2010, 14:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1030
Antari Nr: 17278
Bashkangjitur: 12.09.2008Milaim,Merxhan,Avdiramon,Gafur

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

a po doni ende.

smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 04.05.2010, 14:29
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008 Citim (Per@ndorj@ @ 04.05.2010, 15:23)
Amo Hana kerkoj emra shqip (me kuptim -shqip(edhe pse une i perzieva pak))...se edhe mua me pelcejn do emra te gjate sikur qe the ti....bile shum me shum se kta qe i permenda , ...
P/s...Taulant , Silvester , Ngadhenjim , Lenard , Arber , Pasion , Donart ,Diamant, Shqipron ,Enrik,...cito mu kujtun per momentin....

Vec mos ja bo --->Ja ke lujt nonen edhe me kto.....hhaha

Ja ke lujt... lere, nuk e them me mire.
ahahah hahahah hahahah hahah

Jo jo, te mire ishin keta.


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
Albana_gl
Postuar nė: 04.05.2010, 14:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009 Citim (AeRtOn @ 04.05.2010, 15:18)
Olsi, Vezullim, Dritėro, Durim, Floriart, Blendi, Drini, Lorik, Oligert, Engjull, Gėzim, Blini, Bledar, Ledion, Agron, Faton, Fatos, Astrit, etj, etj...

Disa emra qe i ke cekur disave u ka skaduar afati (u ka dal moda) hehe, nese me lejon ti permendi cilet jane te vjetra.

Dritero, Durim, Engjull, Gezim, Blini, Agron, Faton, Fatos, Astrit, Ermal, Kastriot, Flroim, Festim, Gazmend dhe Fisnik.

Keto jane emrat e vjetra qe ndoshta i kane pasur edhe gjysherit tane..

Te lutem mos me keqkupto mik..

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Albana_gl nė 04.05.2010, 14:40


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 04.05.2010, 14:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Anubisi-E @ 04.05.2010, 15:17)
, Edonis...

- smil3dbd4e5e7563a.gif
-Emėr i mirė ėshtė smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
hana1990
Postuar nė: 04.05.2010, 14:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 266
Antari Nr: 23541
Bashkangjitur: 26.10.2009ju faliminderit,i pelqeva disa por nese vazhdoni nuk do te ishte keq...

Me nderime!!


----------------------------------------
O ZOT qe na shikon te lutem jepi cdo njeriu ate qe meriton!!
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio