Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> East Coast of the United States
ZaUm_
Postuar nė: 08.05.2010, 22:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 424
Antari Nr: 9665
Bashkangjitur: 20.09.2007
cilat shtete bejne pjese ne" East Coast of the United States"
PM
Top
alvin
Postuar nė: 08.05.2010, 22:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Maine, Vermont, Rhodes island, New Hampshire,Massachusetts, Connecticut, New Jersey, Delaware, Maryland, Virginia, North Carolina,South Carolina, Georgia dhe Florida.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 08.05.2010, 22:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008west coast.


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio