Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> UNESCO-IHE Konkurs per studime Postdiplomike
r.mislimi
Postuar nė: 23.09.2006, 13:29
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Tė nderuar ,

Ju informojmė se nė Ministrinė e ambientit jetėsor dhe renditjes hapsinore nė RM , arriti nė shkresė nga UNESCO-IHE ‘’Instituti pėr edukim mbi ujėrat ‘’ – Hollandė, pėr realizimin e studimeve postdiplomike nė nivel tė studimeve tė magjistarturės , me kohėzgjatje 18 muajshe , nė lėmitė si :


-Shkenca mbi ambientin jetėsor
-Ujėrat dhe infrastruktura nė vendet e populluara
-Udhėheqja me ujėrat
-Shkenca mbi ujėrat dhe inzhineria


Dokumentat e kompletuar dhe aplikacioni i plotėsuar duhen lėshuar me postė DHL deri mė datė 1 Gusht 2007. Por , nė Ambasadėn Holandeze nė Shkup , dokumentat mė sė vonti duhen dorėzuar deri mė datė 1 Mars 2007.

Pėr mė shumė informacione , ju lutem drejtohuni nė : www.unesco-ihe.org/education, ndėrsa pėr mundėsitė dhe kushtet e aplikimit drejtohuni nė , www.unesco-ihe.org/education/felloėships.htm ose www.nuffic.nl


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio