Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (31) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ditari I Ndienjave...!
enea
Postuar nė: 02.03.2008, 12:48
Quote Post


Viva Enea
*****

Posti: Antarė
Postime: 631
Antari Nr: 11571
Bashkangjitur: 26.11.2007jam sikur aj udhetari qe ec e smrrin askund!!


----------------------------------------
B very careful if u make a woman cry, bcause God counts her tears. The woman came out of a man's rib, not from his feet to b walked on, not from his head to b superior of, but from the side to b equal with, under the arm to b protected for nd next to the heart to b loved.
-Pass this on to all your women friends nd to the men as well so they WOULD KNOW THE TRUE VALUE OF A WOMEN!!


Disa Ketu e Gjejne Veten Por Nuk Pajtohen Me Te Verteten!!
PM
Top
pranvera
Postuar nė: 02.03.2008, 13:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 508
Antari Nr: 10316
Bashkangjitur: 18.10.2007Mč e heshtur se vet heshtja...!!!
drejtuar syt' drejt qiellit sikur lutem pčr dicka...sikur atje lart čshtč e včrteta...!!!???


... Meditim i fildisht mbi stérpikjen e padukshme tė ujévarés sé jetés.
Si njé udhétare e paftuar , filloj qé tė lundrojé drejté caqeve té thella té Sinqeritetit. Rrugétim mileniumesh éshté ky qė po sfidojé kohén né shkrirje shkronjash. Njé pallat i ndértuar prej lotésh m`a lidhi fort zgobzén e syrit pér copézat e Qiellit...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga pranvera nė 02.03.2008, 13:48


----------------------------------------
Lumturia nč kčtč botč i ngjan dritčs sč shkreptimčs,
ndricimi i nji sekonde sjell pas fortunč disa orčshe...
PM
Top
fjalmira
Postuar nė: 02.03.2008, 14:25
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 31
Antari Nr: 13890
Bashkangjitur: 24.02.2008Kur te jesh e (i)merzitur mendja asht e turbulluar prite pak sa te kullohet se njeriu pastaj pendohet.................
PM
Top
enea
Postuar nė: 02.03.2008, 16:19
Quote Post


Viva Enea
*****

Posti: Antarė
Postime: 631
Antari Nr: 11571
Bashkangjitur: 26.11.2007ndonjehere mjafton nje moment per te harruar gjithe jeten, por ndonjehere nuk mjafton e gjithe jeta per te harruar nje moment....
ndjenja e nje te diele te zakonshme me plot monotoni!!!!


----------------------------------------
B very careful if u make a woman cry, bcause God counts her tears. The woman came out of a man's rib, not from his feet to b walked on, not from his head to b superior of, but from the side to b equal with, under the arm to b protected for nd next to the heart to b loved.
-Pass this on to all your women friends nd to the men as well so they WOULD KNOW THE TRUE VALUE OF A WOMEN!!


Disa Ketu e Gjejne Veten Por Nuk Pajtohen Me Te Verteten!!
PM
Top
Hėna
Postuar nė: 04.03.2008, 23:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 301
Antari Nr: 12853
Bashkangjitur: 16.01.2008

Kujtime shpirtėrore
Nė ditar mbyllur
Plot melankoli
Gjallėri trupit tė mekur
Freski syrit tė pėrmalluar
Jeto para se tė biesh nė gjumė
Tė desha kur u njohėm
Nė kujtime malli tė ruaj
Se tani tė dua ende mė shumė.


----------------------------------------
Je ngacmues i labirintheve te binjakėzimit nė psiqikėn time.
PM
Top
Harami
Postuar nė: 05.03.2008, 03:12
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 32
Antari Nr: 10635
Bashkangjitur: 02.11.2007Ndjenj c'eshte ajo fjale, si ta ndjej qe ndjej kur nuk ndjej, c'far te ndjej, per ke te ndjej, ndjenja eshte recproke, eshte relative, jo jo nuk ndjej.
PM
Top
genc gashi
Postuar nė: 05.03.2008, 12:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 670
Antari Nr: 4909
Bashkangjitur: 27.12.2006Marimangat jo gjithmon jane te frigshme ato ndonjher edhe jane te dobishme per te mbrojtur andaj sot me mbrojti nga fjalet e flliqura te femrave ne Universitet


----------------------------------------
Shqip flas, shqip godas, shqip shkruaj, shqip shaj, kshtu qe edhe VETEM shqipe q*!!!
PMMSN
Top
Diellza
Postuar nė: 05.03.2008, 13:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 547
Antari Nr: 13318
Bashkangjitur: 01.02.2008A un kam menduar se vetem ju djemt beni fjale te flliqura-
heheh shaka ishte.

Qetesia eshte larguar nga vetja ime ,ndjej sikur jam un me tjeter person po vetem me ka mbet pamja ??? a thell ne vetvete di shume gjera dhe hesht vetem mos te arin deri te shkaterimi i tjereve.Nuk dua hakmarje edhe pse e meriton, nuk dua ndryshim te bej ne vete se me pelqen te jem e tille vetem nje gje e di se me duket dite dhe me shume e permiresoj karakterin tim.
Pershendtje te gjithve....
PM
Top
fato1
Postuar nė: 11.03.2008, 19:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Nen ferrin e parajses gjeta gurin e hudhur nga dikushi pa dashje . . gjeta krenarine e guximin per te deshur diken . .
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 13.03.2008, 02:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Mot i vrėnjtur,bėn stuhi...por ne shpirtin tim shendrit nje diell,rezet e te cilit ngrohin ēdo pjese te trupit.Edhepse je diku ne largesi,serish ndjej prezencen tende,ndjej se te kam afer...
Ah,te te kisha prane,e te na zgjonte mengjesi bashke,e te te sillja ne shtrat kafen e mengjesit...
ylli i jetes time,ti je larg por butesia e shpirtit tend eshte ketu prane meje,e me jep kurajo,te mundohem me shume se ēdohere me pare,te bej te pamunduren,qe ti nje dite te jesh me mua,princesha ime sy blu...
I yti gjer ne pafundesi


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
pranvera
Postuar nė: 13.03.2008, 02:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 508
Antari Nr: 10316
Bashkangjitur: 18.10.2007Nga rčnditja e njč pas njčshme e shkronjave,ku cdo e dyta shkronjč mban nektar,
buzqeshja nč ftyrčn engjčllore s'do mungonte...
Akullnajat e kčtij dimri tč gjatč do duhet tč kenč nji pčrfundim tč qetč,e stina e luleve čshtč ne ardhje e sipčrt!
Mbase acari dhe ngrica sdo jenč gjithmonč pjesč shoqčruese e tingullit tim tč vetmisč,qeniet njerzore janč nč hulumtim tč asaj ndjenje hynore qč mbulohet me pčlhurč tč kuqe dhe syt' e mi janč nč nji pik nisje gjihtmonč drejtuar qiellit pčr lutje...sikur i falem Qiellit ngadalč......


----------------------------------------
Lumturia nč kčtč botč i ngjan dritčs sč shkreptimčs,
ndricimi i nji sekonde sjell pas fortunč disa orčshe...
PM
Top
aristoteli
Postuar nė: 13.03.2008, 11:13
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Shpresoja dhe besoja ne nje jetegjatesi te zakonshme ku do te takoheshin syt e permalluar, por nuk e di prishjen e rrotes e cila ecte ngadal dhe sigurt si u prish? Largesia apo moti i keq prishi rroten?
Ka nje jave qe lash boten e cmendur ose mund te jem edhe vet i cmendur ndaj edhe nuk zhvendos asnjher kufijte enderrimeve apo iluzioneve pa arsyje.

A kaq ishte miqesia sa nje pijerje e cigares?

Ky postim ėshtė ndryshuar nga aristoteli nė 13.03.2008, 11:14


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
Diellza
Postuar nė: 13.03.2008, 15:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 547
Antari Nr: 13318
Bashkangjitur: 01.02.2008Miresia vazhdon dhe krejt lehtesohet shpirti pas nje pune te sukseseshme, pas nje bisede me miq pas shetitjeve te shumta neper qytet por rende eshte koha kur un te mendoj ty dhe qe di qe nuk eshte e nevojshme e di qe krejt eshte shkatrim per mua....
Di qe edhe mendimet per ty jane mekat , di qe edhe momentet e haruara per ty jane pak.Meriton kur mos te te kujtoj por sme lejon zemra a nuk e kuptoj se valle te dashuroj apo e kam nga urejtja per ty.
Me e keqja eshte qe kalon nje kohe qe un me krejt te kam haru as me qe e di qe egziston ti as qe me intereson gje per ty po e keqja e krejt kesaj eshte se ti paraqitesh ne realitet e ben pytje te cuditshme???
Nuk di valle te dashuroj apo te urej......
PM
Top
genc gashi
Postuar nė: 14.03.2008, 19:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 670
Antari Nr: 4909
Bashkangjitur: 27.12.2006Pas shume ndryshimsh te motit here ftoht e here nxeht nuk ma cregullon dot dashurin qe ndjej per ty, do vazhdoj te te dua edhe ne motet me te liga.


----------------------------------------
Shqip flas, shqip godas, shqip shkruaj, shqip shaj, kshtu qe edhe VETEM shqipe q*!!!
PMMSN
Top
aristoteli
Postuar nė: 15.03.2008, 11:01
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006EH DITAR!
Sa i vogel me dukesh sot!!!!.... I vogel sepse nuk i nxen dot te gjitha ndnjenjat e mia qe kam....! du te them shume cka, por prap nuk i nxen dot shenimet e pa thene deri me sot....Eh DITAR mendo sa ndnjena mbaj brenda qe nuk i din ti..!!
Po ē'rendesi ka ndjenja ime? ....ska kush ta ngushlloj me eshte jetime:(


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top

Topic Options Faqe: (31) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio