Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (31) « E para ... 29 30 [31]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ditari I Ndienjave...!
Njona_GV
Postuar nė: 03.11.2012, 22:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009 Citim (Hera @ 03.11.2012, 23:45)
Ditar, me vjen keq per ty. Shume bre jon ka t'rrejn :P As vete nuk e besoj qe i besojn ato qe shkruajn ketu smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif

hera, ti parashikuese e shikuese e ndjenjave te tjerte a, qe ja fut n'emer t'tjerve? smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
Hera
Postuar nė: 04.11.2012, 17:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (Njona_GV @ 03.11.2012, 16:52)
hera, ti parashikuese e shikuese e ndjenjave te tjerte a, qe ja fut n'emer t'tjerve? smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

A ka leper me pese kembe ..!?

Objektiviteti tregon qe jane duke genjyer.
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 01.12.2012, 22:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009 Citim (Hera @ 04.11.2012, 18:54)
A ka leper me pese kembe ..!?

Objektiviteti tregon qe jane duke genjyer.

Hera, mund edhe t'ket . Cka s'bon vaki n'ket hava . smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
Hera
Postuar nė: 02.12.2012, 16:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (Njona_GV @ 01.12.2012, 16:27)
Hera, mund edhe t'ket . Cka s'bon vaki n'ket hava . smil3dbd4e5e7563a.gif

Hehehe.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif valla edhe ka mundesi.
smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 25.05.2013, 21:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009"Ditelindja e 30-te"

Ateher kur u nise per ne qiell
Nje plumb te ra mbi gjoks,
Por ti nuk bere ze
Si ta kishe haruar gjuhen e nenes

Lart hena cante veshur me re
Kur per ty kerkoja vetem shpirt....shpirt....shpirt...
Por harove frymen ne qepalle

Mengjesi ne rrugen time gdhin ateher
kur ndigjoj te tjera pershperitje ''vella''
Lindi ky mengjes ku pikerisht je i lindur dhe ti

Vellau im qe endet neper det
lermeni te qaj per dhimbje e per halle
Vellai k'tu ne zemer rrone edhe flete

se largu shof fytyren tende,pa asnje krah
Nje djerse del e krypur, kur,
shpirti dhemb...dhemb...e dhemb.....

Tash mund te thoni gjithcka per mua
goja qe mban
Por shpirti vuan ne kete dite te vecant,pa vellaun tim pran
Ndersa une e vdekur shkoj me te gjall....

Per vellaun (IMRAN)----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 27.05.2013, 11:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008Dikush vjen ne jeten tone vetem per t'na bere te ditur se cfare ne te vertet ne duam... ndoshta deri ather ne nuk e kuptonim jeten ndoshta edhe veten tone...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Per@ndorj@ nė 27.05.2013, 11:53


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
Kacurelja
Postuar nė: 27.05.2013, 16:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008I ulur ne shkallen e vetme te deres se shtepise, sillte neper mend shume gjera. Rotullonte nje fije bari neper buze sa per te mbajtur mendjen ne toke. Ne ate rrugice te ngushte e te pjeret, ne ate rrugice me shtepi antike, skajeve te te cilave kishin lulezuar manushaqe dhe fije kullose, priste qe te dale ajo, ajo per te cilen kishte pritur shume gjate dhe me shpresa te vogla. Ajo kishte qene e burgosura e fjaleve te botes dhe ai i denuar qe te prese, vetem per shkak se ata kishin qene dashnore...!


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top

Topic Options Faqe: (31) « E para ... 29 30 [31]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio