Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime viti Akademikė 2006/07, Unioni i Studentėve Shqiptarė
USSH
Postuar nė: 30.09.2006, 20:11
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 38
Antari Nr: 26
Bashkangjitur: 01.12.2004UNIONI I STUDENTĖVE SHQIPTARĖ
Kosovė,Shqiperi,Maqedoni,Mali i Zi


Unioni i Studentėve Shqiptarė USSH-ja , me rasitin e fillimit te vitit Akademik 2006/07, ju uron te gjithė Studentėve Shqiptarė ku do qė gjinden ata fillimin e keti vitit akademik, me shpres qė ky vit tė jetė njė vit i mbarė dhė i sukseseshemė, nje pershendetje e veqanė shkon pėr studentet e ri te cilet ulen per here tė pare ne bankat e Amfitetrove Universitere.

Duke e kujtuarė te kaluaren e Studentėve Shqiptarė dhe protestat studentore mė 1 tetorė 1997 ku ishin nje kthesė e madhe pėr popullin e Kosovesė dhe Shtylla kryesore e Ushtris Ēlirimtare tė Kosoves pėr Ēlirimin e Kosoves, duke i kujtuar protestat e Studntėve Shqiptarė nė Tetovė pėr legalizimin e Universitetit tė Tetovesė, tani neve Unionit tė Studentėve Shqiptarė organizates sė vetem Studentore mė karakter Kombetar na mbete qe qellimin e atyre qe ranė per te mbrojtur diturin shqiptare dhe popullin shqiptarė ta qojm deri ne vendin e duhur duke i perdorur te gjitha mjetet demokratike.
Edhe njher Urime viti i ri Akademik 2006/07


Unioni i Studentėve Shqiptarė
Zyra pėr informimė
PMUsers Website
Top
fancy_boy
Postuar nė: 30.09.2006, 20:30
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Urime edhe Nga Une Viti i ri AKademik 2006/7


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
blerim-blero
Postuar nė: 01.10.2006, 21:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006Pershendetj

Urime viti i ri akademik te nderuar kolege,fat ne provime dhe cdo te mire ne jete


Suksese
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
Harun Shehu
Postuar nė: 02.10.2006, 10:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 715
Antari Nr: 2931
Bashkangjitur: 25.09.2006Urime dhe suksese te gjithe studenteve te cilet do te ndjekin dhe jane duke i ndjekur studimet ne vitin akademik 2005/06.Me shpres se ne studentet do te jemi e ardhmja e shume puneve me te mirra se sa e politikes "virgjine" te partive shqiptare, do te munde qe ne te ardhmen kete Enklav Serbe (Juzhna Makedonija) ta shendrojme ne enderen e cila do te behet realitet.


----------------------------------------
Ti Evrop ma ke borxh jeten
Mos ma shkil Evrop te Drejten per ty linda Skenderbeun
I fala globit Nenen Terezen
E ke BORXH me ma njohe ATDHEUN
PM
Top
ajlaa
Postuar nė: 02.10.2006, 13:45
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 2927
Bashkangjitur: 25.09.2006Pershendetje
Urime dhe suksese ne kete vit akademik per te gjith studentet kudo qe jan.....
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 02.10.2006, 18:40
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006pershendetje

ju bashkangjitem dhe un ne urimin per nje vit te mbar me plot rezultate pozitive per ju studente te nderuar...

suksese dhe njeher


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio