Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Formoni fjali me fjalėt e ngatėruara
Kosowars
Postuar nė: 07.06.2010, 14:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008Pėrshendetje anėtarė tė forumit studentor , loja ėshtė e tillė qė anėtari tė postoj disa fjalė tė ngatėruara dhe nga to tė formojmė fjali ...

Anėtari qė formon fjalinė ka tė drejtė tė postoj nė vijim fjalėt...
Shkronja e parė e fjalės sė parė tė shenohėt me shkronjė tė madhe...

Po filloj unė...studentor www.studentet.info Forumi


Jeni tė mirseardhur...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Kosowars nė 07.06.2010, 14:23


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
festina
Postuar nė: 07.06.2010, 15:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Forumi studentor www.studentet.info


pėr tregon mėsuar Interesi diturin tė


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
skystar
Postuar nė: 07.06.2010, 15:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3320
Antari Nr: 17504
Bashkangjitur: 24.09.2008 Citim (festina @ 07.06.2010, 16:08)
Forumi studentor www.studentet.info


pėr tregon mėsuar Interesi diturin tė

Interesi per te mesuar tregom dituri..


duhet mbytur Mizat shteti nga


----------------------------------------
Edhe pse flasim me te njejten gjuhe, realiteti nuk eshte i njejte per te gjithe
PMUsers Website
Top
cesc
Postuar nė: 07.06.2010, 16:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (skystar @ 07.06.2010, 16:22)
Interesi per te mesuar tregom dituri..


duhet mbytur Mizat shteti nga

Mizat duhet mbytur nga shteti.

per duket veten Me une fola mjaft , te dua ju per di dicka , ju mua per mendoni cfare ?


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Enigma007
Postuar nė: 07.06.2010, 17:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1377
Antari Nr: 22530
Bashkangjitur: 09.06.2009per duket veten Me une fola mjaft , te dua ju per di dicka , ju mua per mendoni cfare ?

Pėr veten unė fola mjaft mė duket ,dua te di dicka per ju,cfarė mendoni ju pėr mua?

era la fiq a, a fiq nuk era la? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Enigma007 nė 07.06.2010, 17:13


----------------------------------------
BARCELONA-4-LIFE ;)
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
festina
Postuar nė: 07.06.2010, 21:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008 Citim (Enigma007 @ 07.06.2010, 18:10)
era la fiq a, a fiq nuk era la? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

A bėnė tė pakten fjalėn me tė cilen fillon fjalia me shkru me shkronj tė madhe?


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 07.06.2010, 21:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (Enigma007 @ 07.06.2010, 18:10)
per duket veten Me une fola mjaft , te dua ju per di dicka , ju mua per mendoni cfare ?

Pėr veten unė fola mjaft mė duket ,dua te di dicka per ju,cfarė mendoni ju pėr mua?

era la fiq a, a fiq nuk era la? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

A la era fiq,a nuk la era fiq smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Enigma007
Postuar nė: 07.06.2010, 21:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1377
Antari Nr: 22530
Bashkangjitur: 09.06.2009 Citim (dasaaa @ 07.06.2010, 22:03)
A la era fiq,a nuk la era fiq smil3dbd4d4e4c4f2.gif

hahahhaha, jeni afėr por kėshtu duhet tė ėshtė:

A la fiq era, a nuk la fiq era? smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
BARCELONA-4-LIFE ;)
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Gzimi_bdi
Postuar nė: 07.06.2010, 21:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 309
Antari Nr: 18060
Bashkangjitur: 21.10.2008si / Me / shendet / je ?


----------------------------------------
Armiku i armikut tim eshte miku im.
PMUsers WebsiteMSN
Top
festina
Postuar nė: 07.06.2010, 21:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Me shėndet si je?


shiko u njihe mesin nė e pasqyr por nė vetėn Mos tjerėve tė


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 07.06.2010, 21:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008E Festinės: Mos u shiko nė pasqyrė, por njihe veten nė mesin e tė tjerėve! smil3dbd4e29bbcc7.gif

pėr poetike shquhet Vepra e Ismail figuracionin dhe Kadaresė idetė pėr e pasur. e thella

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Sybella nė 07.06.2010, 21:29


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Gzimi_bdi
Postuar nė: 07.06.2010, 21:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 309
Antari Nr: 18060
Bashkangjitur: 21.10.2008Mos u shiko nė pasqyr por njihe veten ne mesin e te tjereve

miku / eshte / i / Armiku / tim / armikut / im


----------------------------------------
Armiku i armikut tim eshte miku im.
PMUsers WebsiteMSN
Top
Sybella
Postuar nė: 07.06.2010, 21:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (Gzimi_bdi @ 07.06.2010, 22:29)
Mos u shiko nė pasqyr por njihe veten ne mesin e te tjereve

miku / eshte / i / Armiku / tim / armikut / im

Armiku i armikut tim ėshtė miku im.

Pėr ta mbajtur rendin, e postoj tė njėjtėn fjali:

pėr poetike shquhet Vepra e Ismail figuracionin dhe Kadaresė idetė pėr e pasur. e thella


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Enigma007
Postuar nė: 07.06.2010, 21:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1377
Antari Nr: 22530
Bashkangjitur: 09.06.2009 Citim (Gzimi_bdi @ 07.06.2010, 22:29)
Mos u shiko nė pasqyr por njihe veten ne mesin e te tjereve

miku / eshte / i / Armiku / tim / armikut / im

Armiku i armikut tim ėshtė miku im.


----------------------------------------
BARCELONA-4-LIFE ;)
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Enigma007
Postuar nė: 07.06.2010, 21:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1377
Antari Nr: 22530
Bashkangjitur: 09.06.2009 Citim (Sybella @ 07.06.2010, 22:33)
Armiku i armikut tim ėshtė miku im.

Pėr ta mbajtur rendin, e postoj tė njėjtėn fjali:

pėr poetike shquhet Vepra e Ismail figuracionin dhe Kadaresė idetė pėr e pasur. e thella

Vepra e ISMAJL KADARESĖ,shquhet pėr figuracionin e pasur dhe idetė e thella poetike.


----------------------------------------
BARCELONA-4-LIFE ;)
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio