Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> qfar kemi arrit kohe e fundi ne forum, edi.rama
EDI.RAMA
Postuar nė: 10.06.2010, 21:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008QFAR KEM ARRITUR SFIDE TE MADHE NE KOHE E FUNDI NE FORUM SI MENDON APO SHKO MIRE TASH FORUM ME ZGJEDHJE TE PROBLEM NE FORUM ISLAM


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
cesc
Postuar nė: 10.06.2010, 21:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009UN MINISTRE E PUNVE TE JASHTME CESC MENDO QE KEM KAPERCY DO SFIDA TE MDHAJA DUET DHE PAK DHE GATI ASHT.

Mire bre, mire po shkon forumi smil4a8acf686328f.gif po mu provimet s'po me shkojne shume mire! smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
fato1
Postuar nė: 10.06.2010, 21:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007 Citim (cesc @ 10.06.2010, 22:42)


Mire bre, mire po shkon forumi smil4a8acf686328f.gif po mu provimet s'po me shkojne shume mire! smil3dbd4d99c6eaa.gif

Kryersoja oshte forumi me shku mire, se per provimit pak pune, plot afate ka smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
cesc
Postuar nė: 10.06.2010, 21:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (fato1 @ 10.06.2010, 22:44)
Kryersoja oshte forumi me shku mire, se per provimit pak pune, plot afate ka smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Po thu aa ? smil3dbd4e29bbcc7.gif
Ndoshta ke te drejte. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
wolfy
Postuar nė: 10.06.2010, 21:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2592
Antari Nr: 23701
Bashkangjitur: 12.11.2009KUJDES ME FJALORIN

Ky postim ėshtė ndryshuar nga EDI.RAMA nė 10.06.2010, 23:04


----------------------------------------
-= ULTRAS =-

Proud to be BALLIST !
PM
Top
Dashi-25
Postuar nė: 10.06.2010, 22:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 499
Antari Nr: 4025
Bashkangjitur: 14.11.2006he he Edi mos let tet lavdrojn te tjeret ehheh ........

aa bossi ti moderator tash me lart je un mbeta i thjesht hehehee ......
PM
Top
sumeja
Postuar nė: 10.06.2010, 23:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 333
Antari Nr: 22623
Bashkangjitur: 19.06.2009Un nuk kam kam perfitu njohuri te pergjithshme rrespekt per te gjith forumistat., smil4a8acf686328f.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga sumeja nė 10.06.2010, 23:22


----------------------------------------
Mbeshtetju All-llahut prite rezultatin.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio