Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> R.Korab a.k.a Barok, Ju pershendes
R.Korab a.k.a. Baroku
Postuar nė: 03.10.2006, 08:56
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 3008
Bashkangjitur: 29.09.2006Fotografi e jashtme

smil3dbd4daabd491.gif Ju pershendes té gjith kudo qé gjindeni dhe ju uroj nje ramazan te kendshem dhe te leht ishalla jauv bon zoti kabull te gjithve besimtarve musliman kete muj te kendshem Tungi nga Baroku smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio