Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) « E para ... 3 4 [5]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Oxygen show"
ILove_M.J
Postuar nė: 12.06.2010, 21:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 335
Antari Nr: 25084
Bashkangjitur: 19.05.2010 Citim (Harith @ 12.06.2010, 22:27)
Mka kall Besimi kur ja ka bo a i ke flokt natyral qishtu smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif

Bile i tha shum bukur dukesh

edhe ja permende emrin disa her per kot

aaa besim besim
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 12.06.2010, 21:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009 Citim (ILove_M.J @ 12.06.2010, 22:29)
Bile i tha shum bukur dukesh

edhe ja permende emrin disa her per kot

aaa besim besim

Nikolle Nikprelaj ju tha qenkan relativisht te zgjuara smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Xhenissa
Postuar nė: 12.06.2010, 21:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 25163
Bashkangjitur: 30.05.2010 Citim (artina @ 12.06.2010, 21:15)
tej xhenisa vec inat tvajn apoooo??ok ene mos u perzi shaum e shaum a kuptove okkkkkkkk mos e perseris ene niher..Ky eshte forum dhe ne po debatojme nese stpelqen hic mos hyn ktu.

Shume me ke ber te qesh.Inat te kem ndaj teje!
Unė jamė ktu forumiste njėjt si ty as qė tė njohė, por dalloje pak temėn pėr cka bėhet fjal dhe debato nuk jam kundra,amė ty si duket i ngatron gjėrat,e perkėt mė vjen keq qė smund ta kuptojsh.


----------------------------------------
Ndryshimi eshte i embel ne gjithcka.
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 13.06.2010, 01:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (artina @ 12.06.2010, 20:37)
a edhe ti aaaa??po nuk jam une ne foto de smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif edhe pse e kaam qejf qumshtin sikur bebet smil3dbd4e4c2e742.gif

me cucell si bebet??!!!!!!! smil4a8acf219332d.gif smil4a8acf219332d.gif smil4a8acf219332d.gif smil4a8acf219332d.gif


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top

Topic Options Faqe: (5) « E para ... 3 4 [5]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio