Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> R.Korab a.k.a Baroku - "Dojan Party" Albumi ri, Albumi i ri "Dojna Party"
R.Korab a.k.a. Baroku
Postuar nė: 03.10.2006, 10:17
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 3008
Bashkangjitur: 29.09.2006smil3dbd4daabd491.gif Qe muzikat tjeter nga Baroku smil3dbd4daabd491.gif

Fotografi e jashtme

smil3dbd4daabd491.gif Dua kritika dhe lavdira sa te mundeni ju lus okej dua ta di mendimin e juaj
Te jeni té sinqert smil3dbd4daabd491.gif
P.S. Kto musik nuk jan bon ne Studio pe shpi me ni kompjuter te lodh dhe krejt veht

2 Zemra qajn per jet

Djema mos gamobi mu dérzu

You wana f*** with me

Come on everybody & Present

My Lady

My Princes & My Queen
PM
Top
R.Korab a.k.a. Baroku
  Postuar nė: 04.10.2006, 16:30
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 3008
Bashkangjitur: 29.09.2006smil3dbd4daabd491.gif Hallo Ju lutem smil3dbd4e398ff7b.gif jepni Kritika apo komente Shkruni diqka se po du me dit menim e juaj Ok Faliminderit smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 04.10.2006, 19:47
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004hey Baroku

Muzika te mira paske Veq keshtu vazhdo se shum do mbrish.
Je i mire si fillestar me keshtu kenge do arish texte te mira smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio