Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> nderohet shaip kamber kryetar i pare i tetoves, edi.rama
EDI.RAMA
Postuar nė: 14.06.2010, 19:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008NE FSHAT GAJRE TE TETOVES ME NJE CEREMONI SOLEMNE ESHT SHPALOSUR BUSTI I VEPRIMTAR QESHJES KOMBETAR SHAIP KAMBER GJITHE JETES E TIJ IA KA KUSHTUAR ATEDHUT E TIJ DHE KAUZE KOMBETAR POR DORA E ZEZ E ZHDUKUR PA NAM NISHAN NDERSA DHE SOT KESAJ DITE NUK I DIHET EDHE VARRI KAMBER PO ASHTU KA QEN EDHE KRYETAR I PARE I TETOVES I PERFEKTURES SE TETOVES PASARDHES E KAMBER NDJEHEN KRENAR QEPO ZBULOHET BUSTI TIJ SEPSE SIPAS TYRE KJO EDHT VETEM NI SIMBOLIKE E VOGEL KARSHI VEPRES SE TIJ MADHORE FIGURA SHAIP KAMBERIT PER GAJRE PARAQET NJE SIMBOL TE QENDRESES KOMBETARE TE SAKRIFICES KOMBETAR PERM REALIZIMIN IDEALEVE SHEKULLORE SHAIP KAMBER ISHT NJE FIGURE QE TERE JETEN IA KUSHTOJ QESHTJES KOMBETAR DHE ME NE FUND NGA SLLAVO KOMUNISTET SHQIPOHET DENIM ME VDEKJE NDERSA EDHE SOT KESAJ DITE NUK E DIME SE KU GJENDEJ VARRI TIJ NE TE GJITHE BANORET E GAJRES PO EDHE TETOVARET GJITHE KOMBI MUND TE KRENOHEM ME NJE FIGURE TE LART KOMBETARES QE TERE JETEN IA FALI QESHTJES KOMBETAR THA NERVET SIMAN ANEATRE KESHIILI NISMETAR PER VENDOSJE BUST SHAIP KAMBER NDERKAQ PROFESOR ABEDIN KAMBER FAMILJARE I SHAQIP KAMBER

Ky postim ėshtė ndryshuar nga EDI.RAMA nė 14.06.2010, 19:30


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio