Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pershendetje!
borra
Postuar nė: 17.06.2010, 15:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 945
Antari Nr: 18653
Bashkangjitur: 22.11.2008Kerkoj vepra te nje piktorje shqiptare qe eshte nga Maqedonia! Me rendesi eshte qe te kem mundesine ti gjej piktura te saja ne internet dhe nje biografi te shkurter per te.

Nese ka te tille qe mund te me ndihmojne do te ishte mire.


Flm per ndihmen e atyre, qe do te mundohen te me gjejn material me kerkesat e larteshenuara.


----------------------------------------
Budalla i veshur mire ndrite, por vetem pa e hapur gojen!
Jemanden lieben heisst, ihn so sehen, wie Gott ihn gemeint hat...
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 17.06.2010, 15:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008emrin e piktores ?


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
borra
Postuar nė: 17.06.2010, 15:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 945
Antari Nr: 18653
Bashkangjitur: 22.11.2008 Citim (Kosowars @ 17.06.2010, 16:48)
emrin e piktores ?

Nuk eshte me rendesi se nga cila piktore, me rendesi eshte:

-Te jete femer
-Te jete nga Maqedonia
-Dhe qe ti shohe pikturat e saja ne internet, dhe nje biografi te saj.


----------------------------------------
Budalla i veshur mire ndrite, por vetem pa e hapur gojen!
Jemanden lieben heisst, ihn so sehen, wie Gott ihn gemeint hat...
PM
Top
borra
Postuar nė: 18.06.2010, 15:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 945
Antari Nr: 18653
Bashkangjitur: 22.11.2008Si duket ende askush nuk paska mundur te me gjej dicka, po shohe qe me duhet ti ndryshoj kerkesa. Ateher me tregoni ndonje piktore te njohur nga Maqedonia.


Flm!


----------------------------------------
Budalla i veshur mire ndrite, por vetem pa e hapur gojen!
Jemanden lieben heisst, ihn so sehen, wie Gott ihn gemeint hat...
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio