Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) 1 [2] 3 4   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shamia apo miniqi
KEKUSHI
Postuar nė: 19.06.2010, 20:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 195
Antari Nr: 24342
Bashkangjitur: 21.01.2010un se lejoj qe gruja ime me mbajt minic,e shumica per ket me quajn te prapambetur,por nese nje femres ja ven kusht shamin e ke humb pergjithmon se pranon, e nese ja ve kusht miniqin per fat te keq me shum femra pajtohen me minica se me shamija

Ky postim ėshtė ndryshuar nga KEKUSHI nė 19.06.2010, 20:11
PM
Top
cekjaa
Postuar nė: 19.06.2010, 20:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 230
Antari Nr: 16483
Bashkangjitur: 20.07.2008normalja eshte ma e mira,shqipetarte e kane zanat me kthy kret mbrapa si me shami si me miniq mu kane.Me kane me naj vend evropian nuk i intereson kerkujna kurgja e leje ma te diskutohet.


----------------------------------------
Kur mendon se bota te kthen kurrizin, shiko me kujdes: Je mbi te gjitha ti qe ja ke kthyer kurrizin botes!!!
PM
Top
Alblord
Postuar nė: 19.06.2010, 20:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3741
Antari Nr: 15225
Bashkangjitur: 28.04.2008 Citim (cekjaa @ 19.06.2010, 21:17)
normalja eshte ma e mira,shqipetarte e kane zanat me kthy kret mbrapa si me shami si me miniq mu kane.Me kane me naj vend evropian nuk i intereson kerkujna kurgja e leje ma te diskutohet.

Tash eshte bere nxeht, dhe tash i ndajme dhent e dhite!

Ja me ne, ja me ata! Ne mes nuk ka! smil3dbd4d4e4c4f2.gif Purgatori nuk ekzistion, pervec ne Komedin Hyjnore!


----------------------------------------
Nothing happens, until I make it happen!
PM
Top
aha
Postuar nė: 25.06.2010, 00:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2857
Antari Nr: 22889
Bashkangjitur: 17.07.2009Nuk e di pse ka nevoje te behet ky krahasim! Alvini nuk e ka keq, ecni drejt zhvillimit. Mos me keqkuptoni, nuk e them te zhvillohemi ne ate kuptim te zhvishemi, por lereni edhe ate shami. Une asnjehere nuk do ta lejoja te dashuren time te mbaj shami, thjeshte me duket dicka e paarsyeshme, por as qe mund e dashura ime te zhvishet. Ajo do te vishet si cdo vajze me cka nuk do t'i duket asnje milimeter pjese qe nuk duhet te shfaqet.
Jam kunder minicit, por edhe kunder shamise!


----------------------------------------
Njerėzit janė tė njejtė para natyrės; edukata i bėn tė dallohen.
PM
Top
Strider
Postuar nė: 25.06.2010, 01:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (Alblord @ 19.06.2010, 21:54)
Tash eshte bere nxeht, dhe tash i ndajme dhent e dhite!

Ja me ne, ja me ata! Ne mes nuk ka! smil3dbd4d4e4c4f2.gif Purgatori nuk ekzistion, pervec ne Komedin Hyjnore!

Cac moo,duhet njeri ta dije se per cka eshte percaktuar! smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Burrnesha
Postuar nė: 29.06.2010, 09:12
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 4496
Antari Nr: 25300
Bashkangjitur: 22.06.2010Dosis sola facit venenum!

Mua asnjė ekstrem nuk mė pėlqen...
PM
Top
amraa
Postuar nė: 29.06.2010, 09:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 996
Antari Nr: 22084
Bashkangjitur: 27.04.2009 Citim (want3d @ 19.06.2010, 17:59)
edhe miniqi edhe shamia jane normale. te dyjat e kane vendin e caktum se ku mund te mbahen(vishen) ata.
Ne rruge eshte shume njerezore te vishesh normal si nje muslimane me mbules, ndersa ne shtepi apo tek burri mundet te vishen edhe miniqat... smil3dbd4e398ff7b.gif

ahahah smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Se di mo a ka pas nevoje me shkru ne kete teme...!!! Vule i keni dhon! smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
“O Zot ashtu siē mė ke zbukuruar fizikisht,mė zbukuro moralisht.”
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 29.06.2010, 10:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008DO RE MI FASULE SI DO
>Edhe mua anje labil sme pelqen ,se nuk ka kufi aspak.


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
Enigma007
Postuar nė: 29.06.2010, 11:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1377
Antari Nr: 22530
Bashkangjitur: 09.06.2009 Citim (cekjaa @ 19.06.2010, 21:17)
normalja eshte ma e mira,shqipetarte e kane zanat me kthy kret mbrapa si me shami si me miniq mu kane.Me kane me naj vend evropian nuk i intereson kerkujna kurgja e leje ma te diskutohet.

Defenitivisht pajtohem me ty, dhe kjo qė thua ėshtė e vėrtetė. smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
BARCELONA-4-LIFE ;)
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
alvin
Postuar nė: 29.06.2010, 11:42
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Zoti nuk e krijoi femrėn tė bukur qė ta izolojė ose kufizojė.
Bukuria e femrės ėshtė inspirim nė art dhe nė letėrsi,
andaj...pėrgjigjen time e keni mes kėtyre rreshtave
smil4a8acf7ea6a39.gif smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 29.06.2010, 12:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Vet alvin mos fol ne emer te Zotit se nuk e ke ate kompentence, me pak ne emrin e Tij per cka dhe si e krijoi njeriun.

Ai ka fol njeher me Kuran, pas Ti cdo gje qe mund te besh eshte te shpifesh...ose bazohu ne Kuran..

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Foks_Ecc nė 29.06.2010, 12:33


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Studenti20
Postuar nė: 29.06.2010, 12:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4745
Antari Nr: 995
Bashkangjitur: 11.04.2006 Citim (Foks_Ecc @ 29.06.2010, 13:33)
Vet alvin mos fol ne emer te Zotit se nuk e ke ate kompentence, me pak ne emrin e Tij per cka dhe si e krijoi njeriun.

Ai ka fol njeher me Kuran, pas Ti cdo gje qe mund te besh eshte te shpifesh...ose bazohu ne Kuran..

Mire qe e ceke kete gje, se njerezit te ne si shpesh ja fusin kot e paushall.


----------------------------------------
"Prano vdekjen nga armiku, prano plumbin nga ēeliku, prano t'varin ne litar, por kurrė mos prano tė jesh tradhėtar"
PM
Top
alvin
Postuar nė: 29.06.2010, 14:02
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (Foks_Ecc @ 29.06.2010, 13:33)
Vet alvin mos fol ne emer te Zotit se nuk e ke ate kompentence,

Po ti shpeshherė i merr kėto kompetenca, a nuk i ke as ti.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 29.06.2010, 14:05
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Mė pėlqen shamia qė e bėjnė miniq nė plazh...


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
AnAmIkA
  Postuar nė: 29.06.2010, 14:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1552
Antari Nr: 25265
Bashkangjitur: 18.06.2010Shamijaaa definitivisht smil4a8acf686328f.gif smile5d98sd25s.gif smile52349823423jk.gif


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio