Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) « E para ... 2 3 [4]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shamia apo miniqi
The_Light
Postuar nė: 29.06.2010, 15:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008 Citim (US-Marines @ 29.06.2010, 15:58)
Nuk e di per cfar burrerie e ki fjalen.

Prej pleqve keto fjale i kam degjuar:
Doli turku, hyri serbi.
Doli serbi, hyri itali.
Doli itali, hyri gjermani.
Doli gjermani, hyren bullgaret.
Dolen bullgaret, hyren sllavo-maqedont.

Ama burreri te fort kan pas, vec i kan prit dhe i kan percjell "mysafiret".

Haj me lule smil3dbd4e5e7563a.gif

Mjafton ajo qe nuk e kan shit veten si disa sod. smil4a8aceb829c5f.gif


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
US-Marines
Postuar nė: 29.06.2010, 15:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1032
Antari Nr: 17269
Bashkangjitur: 12.09.2008 Citim (The_Light @ 29.06.2010, 16:00)
Mjafton ajo qe nuk e kan shit veten si disa sod. smil4a8aceb829c5f.gif

Jo valla, hic nuk e kan shit.


----------------------------------------
Feja e shqiptarit asht SHQIPTARIA!
PM
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 29.06.2010, 15:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010 Citim (r.mislimi @ 29.06.2010, 15:05)
Mė pėlqen shamia qė e bėjnė miniq nė plazh...

smil3dbd4e29bbcc7.gif te dyjat a!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga RiZuAnA nė 29.06.2010, 15:36


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 29.06.2010, 15:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008 Citim (US-Marines @ 29.06.2010, 16:04)
Jo valla, hic nuk e kan shit.

me bo krahassim mes xhem hases dhe teje ,a mund ta paramendosh se si do dukesh ..........


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 29.06.2010, 16:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008 Citim (hubejb1 @ 29.06.2010, 16:59)
me bo krahassim mes xhem hases dhe teje ,a mund ta paramendosh se si do dukesh ..........

Si ky ketu ne klip.http://www.youtube.com/watch?v=kX_bsCTokJE


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
US-Marines
Postuar nė: 29.06.2010, 16:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1032
Antari Nr: 17269
Bashkangjitur: 12.09.2008The_Light,
mo haro se Izraeli eshte shume i vogel, po ua dogji b.y.th.en gjithve. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Feja e shqiptarit asht SHQIPTARIA!
PM
Top
US-Marines
Postuar nė: 29.06.2010, 16:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1032
Antari Nr: 17269
Bashkangjitur: 12.09.2008 Citim (hubejb1 @ 29.06.2010, 16:59)
me bo krahassim mes xhem hases dhe teje ,a mund ta paramendosh se si do dukesh ..........

Ma interesan do ishte krahasimi yt me Molla Omarin. Nuk do kishi dallim fare. smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf7ea6a39.gif


----------------------------------------
Feja e shqiptarit asht SHQIPTARIA!
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 29.06.2010, 16:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008 Citim (US-Marines @ 29.06.2010, 17:10)
The_Light,
mo haro se Izraeli eshte shume i vogel, po ua dogji b.y.th.en gjithve. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Ne per lisa, ti per fshisa. smil4a8aceb829c5f.gif


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
AnAmIkA
  Postuar nė: 29.06.2010, 17:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1552
Antari Nr: 25265
Bashkangjitur: 18.06.2010 Citim (alvin @ 29.06.2010, 15:40)
Kjo foto qė e ke vendosur nė avatarin tėnd, nuk pėrgjigjet me shaminė smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4ddd6835f.gif

Cka ka lidhje foto me rendesi eshte besimi qe kam ne vete fotoja thjesht ashtu qendron pa asnje domethenjee... smil4a8acf4d179b2.gif


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
alvin
Postuar nė: 30.06.2010, 13:44
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (AnAmIkA @ 29.06.2010, 18:37)
Cka ka lidhje foto me rendesi eshte besimi qe kam ne vete fotoja thjesht ashtu qendron pa asnje domethenjee... smil4a8acf4d179b2.gif

Ēdogjė nė Botė ka domethėnie smil4a8acf7ea6a39.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Anda
Postuar nė: 30.06.2010, 14:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 702
Antari Nr: 13432
Bashkangjitur: 05.02.2008 Citim (alvin @ 29.06.2010, 15:40)
Kjo foto qė e ke vendosur nė avatarin tėnd, nuk pėrgjigjet me shaminė smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4ddd6835f.gif

Hahahah smil4a8acf686328f.gif smil3dbd4e4c2e742.gif une kam dasht me ia thene por ,,s'kam guxuar'' e ty hallall a!
PM
Top
alvin
Postuar nė: 30.06.2010, 14:42
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (Anda @ 30.06.2010, 15:41)
Hahahah smil4a8acf686328f.gif smil3dbd4e4c2e742.gif une kam dasht me ia thene por ,,s'kam guxuar'' e ty hallall a!

smil3dbd4e4c2e742.gif smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
cekjaa
Postuar nė: 30.06.2010, 14:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 230
Antari Nr: 16483
Bashkangjitur: 20.07.2008 Citim (alvin @ 30.06.2010, 14:44)
Ēdogjė nė Botė ka domethėnie smil4a8acf7ea6a39.gif

cfare domethenje ka foto yte avlin?


----------------------------------------
Kur mendon se bota te kthen kurrizin, shiko me kujdes: Je mbi te gjitha ti qe ja ke kthyer kurrizin botes!!!
PM
Top
qika_babit
Postuar nė: 30.06.2010, 15:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1190
Antari Nr: 22568
Bashkangjitur: 13.06.2009miniq se shami jo asnjiher skisha prefeu edhe ps ejam muslimane


----------------------------------------
ich liebe dich tetova................. meine lochka
PM
Top
hey
Postuar nė: 30.06.2010, 15:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007Miniqi eshte me mire, kuptohet :P:P:P
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) « E para ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio