Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Prishtina ben dhiker!
want3d
Postuar nė: 19.06.2010, 16:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007Kurr me shume se dje nuk eshte be dhiker ne Prishtine.
Allahu Ekber. Kane dal muslimanet te deshmojne imanin e tyre...


http://www.youtube.com/watch?v=-jxydNS0vUg...player_embedded
----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
SpiderX
Postuar nė: 19.06.2010, 16:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 686
Antari Nr: 16764
Bashkangjitur: 10.08.2008Ka mu knaq serbia me kto imazhe, ka me i qit ne tan mediat europiana qto magjipa tu bertit allahu ekber e me gisht perpjet si vllaznia e tyne ne afganistan e pakistan.


Pėr kėtė ofendim do tė merrni 20% vėrejtje. Edhe njė ofendim, llogaria juaj bllokohet.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Sybella nė 19.06.2010, 18:07


----------------------------------------
"Feja ėshtė kryevepra e artit tė stėrvitjes sė kafshėve, sepse stėrvit njeriun nė atė se ēfarė duhet tė mendojė." (Artur Shopenauer)
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 19.06.2010, 16:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (SpiderX @ 19.06.2010, 17:21)
Ka mu knaq serbia me kto imazhe, ka me i qit ne tan mediat europiana qto magjipa tu bertit allahu ekber e me gisht perpjet si vllaznia e tyne ne afganistan e pakistan.

Shum gabim e ke.


Nese nuk ke pas rast te lexosh ateher kerko lajme dhe do kuptosh verejtejt e State Departamentit per Maqedoni, ku theksohet mungesa e lirise fetare. Ne kete rast edhe Kosova po kalon ne kete ngjendje.

Pa mar parasysh protestes, askush s'ka te drejt me ja ndalu nje vajze shamine nese ajo vet e zgjedh, qoft edhe te imponuar nga prinderit.

Ne fund te fundit un si Lirim jam pjell e babes dhe nenes time dhe ata jan zotruesit e mi.....

Nese do i ndalojm shamiat, ateher do i ndalojm edhe minifundet.....do caktojm regulla strikte me uniforma ku te gjith vishen njejt...

Personalisht jam kunder shamise, ashtu sic jam edhe kunder minifundit.....e kur t'i ben 18 vjet e me lart ateher cka te dojn let e bejn secili sepse jane ne mosh qe s'jua imponon kush as minifundin as shamine....po le ta zgjedhin ate qe mendojn se asht ma e mire.....


POR, AJO QE ME ERDH HABI NE KET INCIZIM ESHTE FAKTI QE S'PASH ASNJE FEMER ME SHAMI NE PROTEST....KUSH VALL DUHET ME PROTESTU UN QE JAM MASHKULL APO FEMRAT QE DOJN ME JUA HJEK SHAMIAT......


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
want3d
Postuar nė: 19.06.2010, 16:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007 Citim (SpiderX @ 19.06.2010, 17:21)
Ka mu knaq serbia me kto imazhe, ka me i qit ne tan mediat europiana qto magjipa tu bertit allahu ekber e me gisht perpjet si vllaznia e tyne ne afganistan e pakistan.

Allahu s.v.t thote:
...Thuaju: "Vdisni me atė mllef tuajin"! All-llahu e di shumė mirė se ēka mbajnė (tė fshehtat) zemrat e tyre
Ali Imran 119.


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Ermedin
Postuar nė: 19.06.2010, 16:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (SpiderX @ 19.06.2010, 17:21)
Ka mu knaq serbia me kto imazhe

E ti nxirre gishtin e madh tendin dhe benja bravo Serbise. Ti paske qene bir serbi, mbase ato i paske ne gjak. Gjakun e embel e paske, ama per gojen e krokodilit. Serb shqipfoles je!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Ermedin nė 19.06.2010, 16:31
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 19.06.2010, 16:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (SpiderX @ 19.06.2010, 17:21)
Ka mu knaq serbia me kto imazhe, ka me i qit ne tan mediat europiana qto magjipa tu bertit allahu ekber e me gisht perpjet si vllaznia e tyne ne afganistan e pakistan.

O Kok Bosh pse mendon qe te berit dhiker permenda e All-llahut na ben terrorista Idi bre u "tristu" mos me detyro mu shpreh si kurr me par n`ket forum bre Iidot ty ta paska mbet dikuj ti thuash magjup..


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
dasaaa
Postuar nė: 19.06.2010, 16:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (want3d @ 19.06.2010, 17:15)
Kurr me shume se dje nuk eshte be dhiker ne Prishtine.
Allahu Ekber. Kane dal muslimanet te deshmojne imanin e tyre...


http://www.youtube.com/watch?v=-jxydNS0vUg...player_embedded

MashAllah
Kshtu te bashkuar nuk ka kush lun me nderin ton


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Kosowars
Postuar nė: 19.06.2010, 16:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008Injorojeni injorantin(merimangen), mos e citoni se po i jepni hapesire per komentim me tutje.

Qent lehin karvani ecen.


Fundja vendimet e komunes se Prishtines do anulohen pasiqe jane antikushtetuese.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Kosowars nė 19.06.2010, 16:33


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 19.06.2010, 16:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (SpiderX @ 19.06.2010, 17:21)
Ka mu knaq serbia me kto imazhe, ka me i qit ne tan mediat europiana qto magjipa tu bertit allahu ekber e me gisht perpjet si vllaznia e tyne ne afganistan e pakistan.

Ti ja bah hallin seribis a
Kqyre b....n tane ti lej tjert te luftojn per drejtsi.
Me ksi njerzi sikurse ti seriba hala kish pre shqiptar


Sa i dopt je


Ky postim ėshtė ndryshuar nga dasaaa nė 19.06.2010, 16:35


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
SpiderX
Postuar nė: 19.06.2010, 16:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 686
Antari Nr: 16764
Bashkangjitur: 10.08.2008 Citim (want3d @ 19.06.2010, 17:26)
Allahu s.v.t thote:
...Thuaju: "Vdisni me atė mllef tuajin"! All-llahu e di shumė mirė se ēka mbajnė (tė fshehtat) zemrat e tyre
Ali Imran 119.

nuk me plas fort se qka ka thon allahi. pranda heres tjeter mos hajde mem kallzu se qka na paska thon ai. o fol diqka vet, o kqyr punen tane.

Kqyrini do foto te bukura te kosova.net mbi ket protest.

propaganda e serbise eshte qe Kosova eshte vend islamik, burim terrorizmi, vend ku sterviten terroriste etj...me kto video qe disa talebanca i kane bere falas do te kene material te bollshem qarqet serbe per te perhapur nerp media e faqe interneti.

Vendimi i min. se arsimit eshte i drejte, shteti ka shkoll laike dhe ka te drejt te ndaloj shfaqjet fetare, qofshin kryq, mbules a ku ta di un. Mir eshte qe shteti te sanksionoj edhe uniformen perkatese, dhe kush do me vazhdue shkollen te vishet si e ka rregulloren shkolla.

nje sen me bjen ne sy, shumica e pjesemmarrsve ishin burra...


----------------------------------------
"Feja ėshtė kryevepra e artit tė stėrvitjes sė kafshėve, sepse stėrvit njeriun nė atė se ēfarė duhet tė mendojė." (Artur Shopenauer)
PM
Top
SpiderX
Postuar nė: 19.06.2010, 16:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 686
Antari Nr: 16764
Bashkangjitur: 10.08.2008Jashtė teme.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Sybella nė 19.06.2010, 18:10


----------------------------------------
"Feja ėshtė kryevepra e artit tė stėrvitjes sė kafshėve, sepse stėrvit njeriun nė atė se ēfarė duhet tė mendojė." (Artur Shopenauer)
PM
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 19.06.2010, 16:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010 Citim (SpiderX @ 19.06.2010, 17:21)
Ka mu knaq serbia me kto imazhe, ka me i qit ne tan mediat europiana qto magjipa tu bertit allahu ekber e me gisht perpjet si vllaznia e tyne ne afganistan e pakistan.

smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 19.06.2010, 16:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Administrata e Shba-ve thote qe shqipetaret jane musliman, cka doje le te thote serbia, kete e dine lindja dhe perendimi....a nese i djeg dikuj per serbine, le te shkojne te tre gishtet e tyre, jo nje gisht te muslimaneve.


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 19.06.2010, 16:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009 Citim (Happy_Soldier @ 19.06.2010, 17:26)


POR, AJO QE ME ERDH HABI NE KET INCIZIM ESHTE FAKTI QE S'PASH ASNJE FEMER ME SHAMI NE PROTEST....KUSH VALL DUHET ME PROTESTU UN QE JAM MASHKULL APO FEMRAT QE DOJN ME JUA HJEK SHAMIAT......

ka pas shume shume te tilla, inqizimi nuk i ka rok, por ka pas definitivisht smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 19.06.2010, 16:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (Happy_Soldier @ 19.06.2010, 17:26)
Shum gabim e ke.

Personalisht jam kunder shamise...
sic jam edhe kunder minifundit...

Nuk e di arsyen, e andej shprehesh per liri fetare
e kendej thua se ti je kunder kesaj! Kjo dmth. se ti
si prind do t'ia ndalosh vajzes tende neser nese ajo
e mban shamine?! Pra, bie ne kundershtim me veten!

Krahasimi i shamise me minifund (mbulesen e organit)
e ben qendrimin tend ofendues ndaj urdherit te Krijuesit!

Zoteri magjister, askundi nuk jeni perkah fjalori i koluar!Femrat do te vazhdojne te shkojne ne shkolle me shamiat
te cilat i zgjodhen vete, e te durojne. Kjo eshte protesta e tyre.
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio