Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) 1 [2] 3 4   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Prishtina ben dhiker!
want3d
Postuar nė: 19.06.2010, 16:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007Ste plas ty se cfar ka thene Allahu, per mua nuk je njeri qe meriton te merr frym dhe skam cfar te them,kufri brina ska, e tregove veten se e ke dert serbia se cka thote dhe cka mendon per ty.
Ata kurren e kurres skan me qen te kenqaur me shqiptaret, e me tipa si ti qe jane shkie qe folin shqip shum mire i kane raportet. smil4a8ace1b80c19.gif

P.s MOS TENTO ME MBYT ZILIQARIN,SE AI E MBYT VETEN

Ky postim ėshtė ndryshuar nga want3d nė 19.06.2010, 16:45


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
wolfy
Postuar nė: 19.06.2010, 16:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2592
Antari Nr: 23701
Bashkangjitur: 12.11.2009 Citim (SpiderX @ 19.06.2010, 17:21)
Ka mu knaq serbia me kto imazhe, ka me i qit ne tan mediat europiana qto magjipa tu bertit allahu ekber e me gisht perpjet si vllaznia e tyne ne afganistan e pakistan.

ma mejr si vllaznit nafganistan...sesa si vllaznit tauj nserbi.... far e prejshet...


----------------------------------------
-= ULTRAS =-

Proud to be BALLIST !
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 19.06.2010, 16:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Jashtė teme.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Sybella nė 19.06.2010, 18:11
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 19.06.2010, 16:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009 Citim (SpiderX @ 19.06.2010, 17:21)
Ka mu knaq serbia me kto imazhe, ka me i qit ne tan mediat europiana qto magjipa tu bertit allahu ekber e me gisht perpjet si vllaznia e tyne ne afganistan e pakistan.

ti veq munesh me dek prej inati ok, se ti kallesh mi pa shqiptaret krishter, por harro e kem na fen ton islame qe dim ta mbrojm
e di veq munesh mu pirdh dikah se met pa nrrug tshkeli oj marimang


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 19.06.2010, 16:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008Injorojeni injorantin, menyra me e mire.


Fundja merimange.


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 19.06.2010, 16:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (SpiderX @ 19.06.2010, 17:21)
Ka mu knaq serbia me kto imazhe, ka me i qit ne tan mediat europiana qto magjipa tu bertit allahu ekber e me gisht perpjet si vllaznia e tyne ne afganistan e pakistan.

Po mos pahe dasht te bertasin JEZUS???


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Strider
Postuar nė: 19.06.2010, 16:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (Happy_Soldier @ 19.06.2010, 17:26)POR, AJO QE ME ERDH HABI NE KET INCIZIM ESHTE FAKTI QE S'PASH ASNJE FEMER ME SHAMI NE PROTEST....KUSH VALL DUHET ME PROTESTU UN QE JAM MASHKULL APO FEMRAT QE DOJN ME JUA HJEK SHAMIAT......

E shef se muslimanet cfar jan ne gjendje te bejn per femrat..cohen ne kembe te gjith qe mos u ndalohet nje e drejte e FEMRES...mapa thoni muslimanet i shtypin femrat!Femrat i shtypin keta qe sjan fetar,qe jan njerez te pamoralshmem dhe Injorante!.. smil3dbd4d6422f04.gif----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Strider
Postuar nė: 19.06.2010, 17:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (SpiderX @ 19.06.2010, 17:36)
Kqyrni bukuroshat made in pakistan

Fotografi e jashtme

Ani de,mos u FRIK..ene kta jan njerez.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif ..shum Frikacak qenke ti be.me mjeker ne fytyre frikohesh,po cka do besh sikur te kishin edhe arme ne dore.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif ...???????

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Strider nė 19.06.2010, 17:02


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 19.06.2010, 17:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009 Citim (Happy_Soldier @ 19.06.2010, 17:26)


POR, AJO QE ME ERDH HABI NE KET INCIZIM ESHTE FAKTI QE S'PASH ASNJE FEMER ME SHAMI NE PROTEST....KUSH VALL DUHET ME PROTESTU UN QE JAM MASHKULL APO FEMRAT QE DOJN ME JUA HJEK SHAMIAT......

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 19.06.2010, 17:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Jashtė teme.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Sybella nė 19.06.2010, 18:12
PM
Top
Strider
Postuar nė: 19.06.2010, 17:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (Hornets @ 19.06.2010, 18:06)
Fotografi e jashtme

smil3dbd4d6422f04.gif ,edhe at femra pa mbulesa kan dal per PRO-mbulesen! smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
leutrimi
Postuar nė: 19.06.2010, 17:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 164
Antari Nr: 14834
Bashkangjitur: 06.04.2008Jashtė teme.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Sybella nė 19.06.2010, 18:13
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 19.06.2010, 17:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009 Citim (Strider @ 19.06.2010, 18:09)
smil3dbd4d6422f04.gif ,edhe at femra pa mbulesa kan dal per PRO-mbulesen! smil3dbd4e5e7563a.gif

Defintiviisht edhe nese behet nje sondazh tek opinioni publik, besoj qe rezultati do jete minimum 90% qe nuk iu pengon mbulesa
Njoh shume femra qe nuk jane te mbuluara, por mundohen ne menyra tjera te jene te devotshme, ndersa mbulesen nuk e kan vnu ende per arsye te ndryshme, por kjo nuk dmth qe sjan te mira, sepse ndoshta ne te arshmen edhe ate e vnojn


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 19.06.2010, 17:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (Ermedin @ 19.06.2010, 17:42)
Nuk e di arsyen, e andej shprehesh per liri fetare
e kendej thua se ti je kunder kesaj! Kjo dmth. se ti
si prind do t'ia ndalosh vajzes tende neser nese ajo
e mban shamine?! Pra, bie ne kundershtim me veten!

Krahasimi i shamise me minifund (mbulesen e organit)
e ben qendrimin tend ofendues ndaj urdherit te Krijuesit!

Zoteri magjister, askundi nuk jeni perkah fjalori i koluar!Femrat do te vazhdojne te shkojne ne shkolle me shamiat
te cilat i zgjodhen vete, e te durojne. Kjo eshte protesta e tyre.

Hornets,

Flm per info.

Ermedin,

Gabim e ke.....po te isha pro ketij ligji, me siguri do te flisja si Spiderx a cfar e pat nickun zotnia..... e do tjere.....


Sa per shprehjen magjister.....


S'do te thote se kam mar ni titull Magjister dhe duhet mem ra hunda ne tok e mos me kthy me e mar....


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Ermedin
Postuar nė: 19.06.2010, 17:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Se ke kuptuar postimin tim! E mos u prek
se nuk te kam ofendu, thjesht thash se me
fjalet e fjalorin tend bie ne sy te keq, nuk
thash se je si kjo marimanga serbe!

E kisha fjalen se si me i pjekur (mr.) duhet mos
biesh ndesh me fjalet dhe mos besh krahasime
te tilla, si mbulese - miniq! Edhe tjetra thashe qe
nese ti je kunder mbuleses dhe thua se prindi ka
zoterim mbi femijen dmth. nese vajza jote neser
e vendon shamine, t'i do ta mbizoterosh dhe do t'ia
ndalosh?! E sheh se bie ndesh me fjalet tua!?

Andej thua se je per te drejta, kendej thua se je
kunder!? S'di ēfare te them tash! E kuptove postimin?!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Ermedin nė 19.06.2010, 17:30
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio