Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) « E para ... 2 3 [4]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Prishtina ben dhiker!
Dashi-25
Postuar nė: 20.06.2010, 02:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 499
Antari Nr: 4025
Bashkangjitur: 14.11.2006E cka ka lidhje mjekra me kete tem( sklapen )askun nese ki mjeker at^her d.m-th qe je taleban muslyman .....
PM
Top
FLAMUR_07
Postuar nė: 20.06.2010, 02:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 771
Antari Nr: 10777
Bashkangjitur: 07.11.2007NIK_NAME>
Te krishteret dhe ata qe mbahen patriota dhe e quajn veten atesita skane mare pjese ne Luft <<<<<Nik_Nameja lakove drejtimin temes,por je gabim sepse ka pasur katolik shqiptare qe kane mare pjese ne luften e Kosoves,bile edhe nga gurbeti kane shkuar te luftojne,edhe dihet se katoliket shqiptare ne gurbet kane kontribuar per qeshtjen e shqiptareve

----------------------------------------
PEOPLE GET THE GOVERNMENT THEY DESERVE
PM
Top
ILove_M.J
Postuar nė: 20.06.2010, 02:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 335
Antari Nr: 25084
Bashkangjitur: 19.05.2010Katastrof a
Mjekroshat perpara , bilem kishte edhe lekur zi , nga vende te lindjes
tbertitmet

se keni idene sa antipatik beheni per Perendimoret , a smund te pritni derisa te forcohet shteti edhe bani cka duni , ka 3 shamia vnoni

kshtu i jepet Serbis perkrahje , me kete identifikim tshqiptarve

ama kur tva ngul Serbia prap ,mos ti ktheni syte kah perendimi ,se do tjet vone ,va garantoj

Perendimi i njeh Kosovaret si musliman te leht ,light muslims , me kete ofanziv qe kan mar mjekroshat ne kosov ,shum shpejt do tndrone mendimi atyre , edhe do te perkrahet Serbia ,se tek e fundit Rusia eshte superfuqi ,ne shqiptaret skena paraqit asgje deri tash edhe asniher sdo tjena faktor

pa nderkombtaret neve na mer serbi per 12 ore komplet , se as bura lufte sjena me gjith ato refugjat ne luften e fundit

Nejse , si ta kerkosh e gjen i thuhet ksaj ceshtjeje ,

PM
Top
PRADA_
Postuar nė: 20.06.2010, 03:28
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009HALLALL JU QOFT

Ju pershendes me nje ILAHI.


I LOVE KOSOVA


Te shikojn e xhelozojn
me gjdo fjal t'etiketojn
por ti fare mos u prek
s“te demtojn as sa nje qerek

Ti krenohu me shami
je shpetim per ket shoqri
esht ALL-LLAHU qe t“shperblen
mos ki dert per tjeter sen


Mbulesa esht ibadet
per ty moter esht zinet
me u perzi tok e det
mos e le ket amanet
Mbulesa esht ibadet
per ty moter esht zinet
nuk ka ligje e as dekret
sun ta hek shamin krajl as mbret

Ti krenohu me shami
je shpetim per ket shoqri
esht ALL-LLAHU qe t“shperblen
mos ki dert per tjeter sen


E shamija esht nishan
qe tregon se ke iman
mes ersires ti drit ban
ti je shembull n“gjith dunjan
E shamija esht nishan
qe tregon se ke iman
mes ersires ti drit ban
nderi yt esht shembull per gjith dunjan

Ti krenohu me shami
je shpetim per ket shoqri
esht ALL-LLAHU qe t“shperblen
mos ki dert per tjeter sen


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
Nik_Name
Postuar nė: 20.06.2010, 03:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 400
Antari Nr: 17503
Bashkangjitur: 24.09.2008 Citim (FLAMUR_07 @ 20.06.2010, 03:55)
NIK_NAME>
Te krishteret dhe ata qe mbahen patriota dhe e quajn veten atesita skane mare pjese ne Luft <<<<<Nik_Nameja lakove drejtimin temes,por je gabim sepse ka pasur katolik shqiptare qe kane mare pjese ne luften e Kosoves,bile edhe nga gurbeti kane shkuar te luftojne,edhe dihet se katoliket shqiptare ne gurbet kane kontribuar per qeshtjen e shqiptareve

90% TASH Muslmiman
PM
Top
FLAMUR_07
Postuar nė: 20.06.2010, 04:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 771
Antari Nr: 10777
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (Nik_Name @ 20.06.2010, 04:53)
Te krishteret dhe ata qe mbahen patriota dhe e quajn veten atesita skane mare pjese ne Luft <<<<<Nik_Name
90% TASH Muslmiman

e 10% katolik thave qe skane mare pjes ne lufte smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
PEOPLE GET THE GOVERNMENT THEY DESERVE
PM
Top
vargmal
Postuar nė: 20.06.2010, 05:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 718
Antari Nr: 24801
Bashkangjitur: 30.03.2010Elhamdulilah, Elhamdulilah. Elhamdulilah!

U lumte vellezerve!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga vargmal nė 20.06.2010, 05:53


----------------------------------------
Asnjė luftė nuk fitohet nėse ajo nuk niset nė emėr tė Allahut!

Want the truth? http://www.theunjustmedia.com
PMUsers WebsiteYahoo
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 20.06.2010, 08:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (Ermedin @ 19.06.2010, 18:29)
Se ke kuptuar postimin tim! E mos u prek
se nuk te kam ofendu, thjesht thash se me
fjalet e fjalorin tend bie ne sy te keq, nuk
thash se je si kjo marimanga serbe!

E kisha fjalen se si me i pjekur (mr.) duhet mos
biesh ndesh me fjalet dhe mos besh krahasime
te tilla, si mbulese - miniq! Edhe tjetra thashe qe
nese ti je kunder mbuleses dhe thua se prindi ka
zoterim mbi femijen dmth. nese vajza jote neser
e vendon shamine, t'i do ta mbizoterosh dhe do t'ia
ndalosh?! E sheh se bie ndesh me fjalet tua!?

Andej thua se je per te drejta, kendej thua se je
kunder!? S'di ēfare te them tash! E kuptove postimin?!

S'e paske kuptuar postimin tim ateher...

Nuk besoj qe ka prind qe ia ndalon nje gja te till vajzes se vet.....e me kete rast, qellimi im ishte se ligji s'asht prindi ne ket rast....


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
want3d
Postuar nė: 20.06.2010, 18:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007Behuni Fansa edhe juve qe NUK JU PENGON MBULESA....
Kujt i pengon Mbulesa lirisht le te shkon ne R.S (Serbia) !!! :) MASHALLAH 1000 ANTARE PER 6 ORE !! PO PASKUM HARU QE SJEM NA MINORITET 95 % ARE MUSLIMS MOS HARONI O INATQOR... PER KRYQ JU DUHET NJA 5 MUJ ME I MLEDH QEKAQ FANCA :))
http://www.facebook.com/pages/Kujt-i-pengo...23571419?v=wall
----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
want3d
Postuar nė: 20.06.2010, 18:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007O ju qe jeni kunder mbuleses a nuk po e shihni gjendjen e Shkinave Plaka sot,qysh eshte perfundimi i tyre?!?!, te vetmuara ne ndonje banese pa as nje djal,vajz,nip ose mbese, ndodh qe vdesin dhe nuk miret vesh se ajo ka vdekur 1 jave !!! Mos haroni se kjo kur ka qene e re ka qene bukuroshe dhe padyshim ka qene kunder mb...uleses, dhe normal fundi i saj eshte nenqmues

O ju qe jeni kunder mbuleses a nuk po e shihni gjendjen e nenave tuaja, lokeve tuaja, te gjitha me nje ushtri nipash dhe mbesash, ajo gjithnje eshte e respektuar Mos haroni se kjo kur ka qene e re ka qene e mbuluar edhe ne 45 celzius por me durim edhe fundi i saj eshte triumfues"

DHE PADYSHIM DITA E GJYKIMIT DO TE VJEN EDHE PER ATO EDHE PER NE, ESHTE NJE DITE E MADHE KU SECILI DO TA SHIJON ATE QE KA PUNUAR !!!


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Faqe: (4) « E para ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio