Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> What ?! Unbelieveable !
Gentz
  Postuar nė: 19.06.2010, 17:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 25198
Bashkangjitur: 06.06.2010KRISHTERET KONVERTOHEN NE MUSLIMAN !!!!http://www.youtube.com/watch?v=9HLJjD1kVRU
PM
Top
Harith
Postuar nė: 19.06.2010, 17:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Elhamdulilah qe jane ardhe keta e sjemi bere sllav


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
ndeshkuesi
Postuar nė: 19.06.2010, 17:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1151
Antari Nr: 4817
Bashkangjitur: 21.12.2006Neni 15
c) Ndalohet rreptėsisht fyerja, “shitja” si e huaj dhe mohimi i ēdo elementi Kombėtar Shqiptar dhe tė figurave historike kombėtare. Vend tė pa diskutueshėm sipas kėtij neni ka edhe Neni 8 i kėsaj Rr. F. Shkrimet, replikat dhe debatet e argumentuara janė plotėsisht tė pa cenueshme.

Rregullorja e Forumit

Per ofendimet ndaj heroit kombetar te popullit shqiptar, Gjergj Kastrioti Skenderbeu jeni perjashtuar nga forumi per 30 dite, si dhe iu ngritet verejtja ne shkalle prej 20%.

Cusack!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Cusack nė 19.06.2010, 17:55
PM
Top
FatiS
Postuar nė: 19.06.2010, 17:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 588
Antari Nr: 24339
Bashkangjitur: 20.01.2010Haj mlidhena ni grup ene e ndrojm fene kthehena ne fene e te pareve. Une per vete jam gati, po shife bre cka paskan bo keto otomanet! Fillojm numerimin qe nga une 1, dhe pasi qe te bohena nje nr i konsiferushem shkojm ne Kish
PM
Top
Harith
Postuar nė: 19.06.2010, 17:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Faj skemi shqiptaret qe mendojme keshtu per turqit faje kane profesoret te cilet kane studiuar ne Beograd


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Alblord
Postuar nė: 19.06.2010, 17:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3741
Antari Nr: 15225
Bashkangjitur: 28.04.2008Shume FILM ( propagande) i mire! smil3dbd4d4e4c4f2.gifQe nje pershendetje:

hucum marshi


----------------------------------------
Nothing happens, until I make it happen!
PM
Top
nizari86
Postuar nė: 19.06.2010, 17:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (ndeshkuesi @ 19.06.2010, 19:52)
Oj Fatish po sqenke Muslime ti qe dashke te kthehesh ne fene e te parve
Ps. Hec tet c* nje her pastaj Bisedojm per kete ceshtje

ahaha
o shoci mashkull osht FatiS..smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif mendoj se qellim tjeter ka pas me at postim

sidoqoft smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
Nik_Name
Postuar nė: 19.06.2010, 18:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 400
Antari Nr: 17503
Bashkangjitur: 24.09.2008Ndeshkuesi kishte te drejt e lexova shkrimin e tij (por ju edhe nuk dini Histori edhe jepni denime)
Ri shpesh ne kete forum dhe nuk shkruaj por tani do largohem krejt se qenkeni te mar,arsyeto mendimet e plasuara ndryshe jo te fshish nese je i zgjuar (mendim te njet kam me NDESHKUESIN)
PM
Top
FatiS
Postuar nė: 19.06.2010, 18:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 588
Antari Nr: 24339
Bashkangjitur: 20.01.2010Po e perseris a ka ndonje Shqipetar me fee muslimane qe don te me bashkangjitet per me e ndru feen? Nese ka pse jan te ketij mendimi e nese jo le te paraqesin mendimet dhe argumentet, une me duket se shqip jom tu fol!!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 19.06.2010, 18:19
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (Nik_Name @ 19.06.2010, 21:37)
Ndeshkuesi kishte te drejt e lexova shkrimin e tij (por ju edhe nuk dini Histori edhe jepni denime)
Ri shpesh ne kete forum dhe nuk shkruaj por tani do largohem krejt se qenkeni te mar,arsyeto mendimet e plasuara ndryshe jo te fshish nese je i zgjuar (mendim te njet kam me NDESHKUESIN)

Nik_Name
Lexo Rregulloren, pastaj shkruaje mendimin tend qe e ke te njejte me ndeshkuesin dhe do i bashkohesh atij...


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Cocos
Postuar nė: 19.06.2010, 18:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 650
Antari Nr: 17513
Bashkangjitur: 24.09.2008 Citim (FatiS @ 19.06.2010, 18:45)
Haj mlidhena ni grup ene e ndrojm fene kthehena ne fene e te pareve.

Ne fene e te pareve? Ilret kane qene pagan, politeist, etj. Te kthehemi ne paganizem? mendoj se esht turp.


----------------------------------------
Get rich or die trying !
PM
Top
Nik_Name
Postuar nė: 19.06.2010, 18:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 400
Antari Nr: 17503
Bashkangjitur: 24.09.2008 Citim (FatiS @ 19.06.2010, 19:15)
Po e perseris a ka ndonje Shqipetar me fee muslimane qe don te me bashkangjitet per me e ndru feen? Nese ka pse jan te ketij mendimi e nese jo le te paraqesin mendimet dhe argumentet, une me duket se shqip jom tu fol!!

Cka simbolizon feja per ty pastaj flasim per mendimin tend?
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 19.06.2010, 18:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009Sa burku me qesh me injorante ne kuptimin e plote te fjales


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Nik_Name
Postuar nė: 19.06.2010, 18:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 400
Antari Nr: 17503
Bashkangjitur: 24.09.2008 Citim (Cusack @ 19.06.2010, 19:19)
Nik_Name
Lexo Rregulloren, pastaj shkruaje mendimin tend qe e ke te njejte me ndeshkuesin dhe do i bashkohesh atij...

Ndeshkuesi nuk shajti Shqiptaret por solli dicka qe mund te meret si fakt per zhdukjen e Shqiptarve nga Perandoria Osmane
Nese ti e di Historine e Perandorise Osmane i vetmi popull qe ka qene me i priveligjuar e qe ka pas me shum sundimatare neper vendet e Botes ku sundonte Perandoria Osmane kane qene Shqiptare
Osmanet Kane pas per qellim te sundojne edhe Romen dhe ai tha se Roma ka manipoluar me Sknderbeun Kunder Osmanve dhe nuk e ka ndimu kur jane vra Shqiptaret (gjithashtu pas largimit te Osmanlive Shqiperia eshte Zaptuar dhe okupuar nga Sllavet e qe ishin shokt e luftes me Skenderbeun)
PM
Top
FatiS
Postuar nė: 19.06.2010, 18:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 588
Antari Nr: 24339
Bashkangjitur: 20.01.2010 Citim (Cocos @ 19.06.2010, 19:21)
Ne fene e te pareve? Ilret kane qene pagan, politeist, etj. Te kthehemi ne paganizem? mendoj se esht turp.

mos breee me i besu gjarperive e hardhucave i bjen.! Po keto takanareceni kombetar shqipfoles pse nuk thuen direkt me u kthy ne krishterizem po ibien per okolla
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio