Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 2 [3]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> What ?! Unbelieveable !
Foks_Ecc
Postuar nė: 20.06.2010, 04:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007 Citim (Cusack @ 20.06.2010, 05:11)
Foks
Edhe sorrat e shohin qe sapo te permenden per te keq arabet, ju (disa) kerceni sikur u eshte share nena e baba. E di qe (disa nga) ju i konsideroni per vellezer, por s'kemi c'te bejme.

Nuk do e mohoj qe ka dhe raste te tilla ofendimesh ndaj fese apo Zotit te cilat nuk jane kapur nga administratoret dhe per pasoje kane ngelur pa u sanksionuar, por menyra si i pergjithesoni gjerat me ben te kuptoj qe e keni me shume per Arabet se sa per ndonje gje tjeter...

Jo aspak, per arabet kur e kam e ceki arabin , ama kur e kam per Zotin e ceki Zotin, sepaku skam pas keshtu leshime ne replikat e mija, dhe ne kete raste ti ke pergjithsu gjithe anetaret qe shkruan ne temat fetare....e kjo eshte paragjykim,a po nise ti me paragjykime te me"gjykosh" mendoj qe e ke gabim, jo cdo person qe shkruan ne temat fetare ka problemin e ngatrimit te Krijuesit me krijesat.


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 20.06.2010, 11:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010 Citim (FatiS @ 19.06.2010, 18:45)
Haj mlidhena ni grup ene e ndrojm fene kthehena ne fene e te pareve. Une per vete jam gati, po shife bre cka paskan bo keto otomanet! Fillojm numerimin qe nga une 1, dhe pasi qe te bohena nje nr i konsiferushem shkojm ne Kish

shum mir kuptova postimin tende smil3dbd4e5e7563a.gif

Shqiptaret gjithmon pretendojn se feja Islame eshte si rezultat i dhune...
Nese sot mundohesh qe me disa filma dhe me disa histori te gabuara ti bindesh muslimanet te kthehen ne fen e te pareve,dihet qart se cfar rezultati do te arrish,ose cfar pergjigje do marrish...

Dhe pajtohem plotesisht me Foks_Ecc...

Cusack,cdo musliman konsiderohet vlla per ne,jemi musliman


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio