Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A do kor sukses Shkendia te Diellen me Sileksin
fancy_boy
Postuar nė: 05.10.2006, 22:58
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004A do Ndryshoj me loja e Klubit Tetovar Shkendija`79.
A Do korim Sukses te Dielen Kuder Sileksit.

Te Gjith BALLISTET Te Veshur Kuq e ZI Ne Perkrahje te Emrit Te Madh "SHKENDIJE".


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Naser23
  Postuar nė: 05.03.2007, 00:26
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 10
Antari Nr: 5424
Bashkangjitur: 24.01.2007O Babangida e pae sukseset ne Kratov Sileks - SHkėndija 0-0
loja mat mire ka tregu shkendia sukses i madh me lule :)
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
fancy_boy
Postuar nė: 06.03.2007, 19:54
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Vertet ka qen sukses i madh per klubin Tetovar qe ne Kratove te dal me nje pik edhe ate pik te vlefshme. Urime per shkendin edhe Ballistet qe perkrahen Shkendin 90 minuta.

Ja nje video e Ballisteve ne Kratov Sileks - Shkendija`79


http://www.youtube.com/watch?v=Zi3tSaqVtA8


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio