Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Le te me tregoj dikush per cmimoren e UAAB - Enterier!
jarhead
  Postuar nė: 24.06.2010, 00:12
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 25312
Bashkangjitur: 24.06.2010Ju kisha lut sa ma shpejte me mtregu per cmimin e fak - enterier.
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 24.06.2010, 00:13
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006jarhead
Pse s'hy ne website te ketij universiteti, dhe aty duhet te jene cmimet e dhena. Se paku ashtu mendoj.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
jarhead
Postuar nė: 25.06.2010, 01:47
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 25312
Bashkangjitur: 24.06.2010po kam kerku e si kam gjet :S:S..
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio