Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shqiponja - Arrestohen 48 persona pėr kontrabandė me artefakte
vargmal
Postuar nė: 24.06.2010, 16:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 718
Antari Nr: 24801
Bashkangjitur: 30.03.2010http://a1.com.mk/video-home.asp?VideoID=1744

Sa bukur dukesh shiponja qe eshte gjetur. Befasohem qe mediat sllave e nxoren kete ne lajme.

Te shohim se a do reagojne historianet dhe arkeologet shqiptar ne lidhje me kete.

Ose si zakonisht do rreshtohen tek leku, euroja dhe denari.


----------------------------------------
Asnjė luftė nuk fitohet nėse ajo nuk niset nė emėr tė Allahut!

Want the truth? http://www.theunjustmedia.com
PMUsers WebsiteYahoo
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio