Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Jusuf Mustafai
universi
Postuar nė: 24.06.2010, 17:02
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 25185
Bashkangjitur: 02.06.2010Kush eshte Jusuf Mustafai?


Pse po ankohen studentet ne fakulltetin e shkencave islame.

KY jusufi jep anglisht ne fakulltet, dhe jau ka humbur shume personave vitin pershkak te anglishtes!

Per me kalue tek jusufi duhesh me i palue 600 euro

pse e kan perzan prej UT? zbulone vet(afera)
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 24.06.2010, 17:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Ofofofof.....a edhe atje i ka fut hundet Jusufi a....phaaaaaa........katastrof.....personalisht e kom pa kur vinte notat ne indeks, paret i ndajte me ndermjetsusin, 50 euro ne xhep, 50 ndermjetsuesit....


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
pse_sepse
Postuar nė: 24.06.2010, 18:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 499
Antari Nr: 24715
Bashkangjitur: 14.03.2010eshte e vertete se ky far Prof. ka bere kerdi derisa ka qene ne UT,prandaj dhe ne vitin 2005 eshte larguar nga Ut-ja per shkak te mitos dhe korrupsionit si dhe moralit te ulet.
PM
Top
Princo
Postuar nė: 24.06.2010, 18:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009 Citim (pse_sepse @ 24.06.2010, 19:03)
eshte e vertete se ky far Prof. ka bere kerdi derisa ka qene ne UT,prandaj dhe ne vitin 2005 eshte larguar nga Ut-ja per shkak te mitos dhe korrupsionit si dhe moralit te ulet.

[SIZE=14]e tash e paska gjetur punen bash ne fakultetin e sgkencave islame pfhaaaaaaaaa.. hajde Molla sul ehajde....


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
pse_sepse
Postuar nė: 24.06.2010, 18:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 499
Antari Nr: 24715
Bashkangjitur: 14.03.2010 Citim (Princo @ 24.06.2010, 19:05)
[SIZE=14]e tash e paska gjetur punen bash ne fakultetin e sgkencave islame pfhaaaaaaaaa.. hajde Molla sul ehajde....

Molla Sulen e vendoi ne kete pozite Menduh Thaci me Agim Krasniqin me kallashnikova ne vitin 2007 kur ishte PDSH-ja ne pushtet.
PM
Top
universi
Postuar nė: 24.06.2010, 18:23
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 25185
Bashkangjitur: 02.06.2010.............

Ky postim ėshtė ndryshuar nga universi nė 24.06.2010, 18:26
PM
Top
universi
Postuar nė: 24.06.2010, 18:25
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 25185
Bashkangjitur: 02.06.2010Ky ishte shume i poshter, nje vajz ne UT, i kish than, ja nxeje xhepin ja shtratin, shume pis i madh, shume studenteve jau kish humb vitin , paramendo ne gjuha angleze e keta studjojn Islamin. kjo femra e kish lajmeru, ene e kishin perjashtu, me sekretarin e fakulltetit po i ndajshin lirat

phaaaaaaaaa

Zoti e marroft

ishte me doket i fshatit te tetoves

bani ndonje dua ta largojn ate pis
PM
Top
pse_sepse
Postuar nė: 24.06.2010, 18:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 499
Antari Nr: 24715
Bashkangjitur: 14.03.2010shpifja eshte gjunah i madh,mirepo kjo qe e thua eshte shume e vertete,pasi shume studente e kane deshmuar kete,bile njehere nje student nga Shqiperia e sulmoi fizikisht sepse e kishte ngacmu seksualisht te fejumen e tij(kjo ka ndodh ne vitin 2003)
PM
Top
Princo
Postuar nė: 24.06.2010, 18:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009 Citim (universi @ 24.06.2010, 19:23)
Ky ishte shume i poshter, nje vajz ne UT, i kish than, ja nxeje xhepin ja shtratin, shume pis i madh, shume studenteve jau kish humb vitin , paramendo ne gjuha angleze e keta studjojn Islamin


oooooooo nuk ka faj ai mustafa (nese eshte evertet) faji eshte te insitucionete BFI...

edhe njerzive ju kan vdekur Zemrat....


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
universi
Postuar nė: 24.06.2010, 18:31
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 25185
Bashkangjitur: 02.06.2010a nuk munden me ja dergu naj inspektor apo naj detektiv e me kontrollue

te keqinjt duhet me i lajmeru
PM
Top
Sfidues
Postuar nė: 24.06.2010, 18:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 411
Antari Nr: 23771
Bashkangjitur: 19.11.2009Kush ja ka dhan fakulltetin ketij

ku e ka kry ky

keta duhet me i diskreditu


----------------------------------------
I mjerė ėshtė Ai qė Islami i tijė nuk e ka ndryshuar nė brendėsin (ZEMREN) e tij
PMYahooMSN
Top
profesori
Postuar nė: 28.04.2011, 01:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 115
Antari Nr: 6935
Bashkangjitur: 15.04.2007per pare ka me i keput hoxhallaret e sa per ngacmim nuk besoj se krejt meshkuj jane , po mire u kalojka te ky provimi, 600 euro, eshte pak si shume po ndoshta mundesh me u cenkat pak.....
o zot i madh cka eshte ka ndodh me ne shqipet
PMYahoo
Top
osmen
Postuar nė: 28.04.2011, 10:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 757
Antari Nr: 24462
Bashkangjitur: 05.02.2010ej pse me i lenei keto njeres me luajt me ju futeni be burg bonjani kurthin thuni se do tja jepni parat dhe lajmeroni policine kur do ta zene ateher le te kerkoje para mos u frigoni aspak por paragjitni keto raste se ju do te pesoni si student
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio