Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (8) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Tema: Mini fundat e shkurte, Mini fundet
VesaXp
Postuar nė: 24.06.2010, 18:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 192
Antari Nr: 22260
Bashkangjitur: 14.05.2009Qmendim keni per nje femer kur ta shikoni ne shikim te par e cila gjendet me nje mini fund te shkurt per tej gjurit( permbi gju)


Keto gjera jan aktuale e sido mos tani qe eshte vera smil4a8acd602a050.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga VesaXp nė 24.06.2010, 18:46


----------------------------------------
Law and Order....
PM
Top
Essa
Postuar nė: 24.06.2010, 19:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Eshte problem i saj,s'ka pse me ma vra syrin mu!!!Per mu eshte normale!!


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
strong_07
Postuar nė: 24.06.2010, 19:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 638
Antari Nr: 8559
Bashkangjitur: 21.07.2007gjithqka normale eshte nje vajz me nje mini fund mund te jet me shum terheqese
PMMSN
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 24.06.2010, 19:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010cdo ksuh le te mbaj cka te doj,pergjegjesia eshte e saj jo e imja


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top
cesc
Postuar nė: 24.06.2010, 19:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009S'kom mendim fare. Me ka ngri krejt...duke e pare ate me minin... smil4a8acf4d179b2.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 24.06.2010, 19:25
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Vec po me vjen inati qe femrat po munden te flladiten aq shume veres, e ne djem jo. smil3dbd4d75edb5e.gif


hahahaha


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 24.06.2010, 19:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Ajo rrugen e vet une timen.
Veq se kur edi ndeshkimin mu dhimbet
....


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
bureda
Postuar nė: 24.06.2010, 19:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 108
Antari Nr: 25302
Bashkangjitur: 22.06.2010Nuk do te me kishe interesuar fare, mirpo edhe ajo me mini fund apo dikush tjeter, nese me sheh mua veshur me nje hixhab - veshje islame ( si eshte e duhur ta bartin gjith ato vajza qe i kan thane vetes muslimane ) nuk kisha dashur qe edhe ajo ( mbulesa ime ) te ju pengoje atyre .
PM
Top
Strider
Postuar nė: 24.06.2010, 20:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (VesaXp @ 24.06.2010, 19:45)
Qmendim keni per nje femer kur ta shikoni ne shikim te par e cila gjendet me nje mini fund te shkurt per tej gjurit( permbi gju)


Keto gjera jan aktuale e sido mos tani qe eshte vera  smil4a8acd602a050.gif

Un sa e shof,kur kalojne ruges femrat me minifunda,ajo femer bohet objekt i bisedave immorale,edhe poqese eshte ne brendsi shum e ndershme,meshkujt fitojne pershtypjen se ajo eshte femer qe sic thone disa:"S'eshte femer per ta cu n'shtepi"!..Ndonese ajo mund te jet e ndershme,por rethi jone eshte i till qe i shiqojne ata femra si femra vec per defrim dhe femra joserioze! smil4a8acf7ea6a39.gif

P.s mfalni ju femrat me minifunda,se ndoshta pergjigja ime eshte pak i hidhur per ju,por kjo eshte pergjigje ma e sinqerte dhe ma e reale! smil4a8aceb829c5f.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Strider nė 24.06.2010, 20:04


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
emmy
Postuar nė: 24.06.2010, 20:27
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (Strider @ 24.06.2010, 21:02)
Un sa e shof,kur kalojne ruges femrat me minifunda,ajo femer bohet objekt i bisedave immorale,edhe poqese eshte ne brendsi shum e ndershme,meshkujt fitojne pershtypjen se ajo eshte femer qe sic thone disa:"S'eshte femer per ta cu n'shtepi"!..Ndonese ajo mund te jet e ndershme,por rethi jone eshte i till qe i shiqojne ata femra si femra vec per defrim dhe femra joserioze! smil4a8acf7ea6a39.gif

P.s mfalni ju femrat me minifunda,se ndoshta pergjigja ime eshte pak i hidhur per ju,por kjo eshte pergjigje ma e sinqerte dhe ma e reale! smil4a8aceb829c5f.gif

hmm,hera e pare qe te prkrah heh
me te vertete eshte pak e hidhur,por e ver8...


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
VesaVesa
Postuar nė: 24.06.2010, 21:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1772
Antari Nr: 16806
Bashkangjitur: 13.08.2008pse u dashka me u marr une me minifundin apo me qfaredoqofte veshjen e dikujt tjeter? hiq s'kam mendim per vajzat me minifunda as per ato me maxifunda,le te veshen si te dojne e si te ju pelqen ma se miri,perderisa as une se lejoj askend me mu perzi si veshem une vet,as vetveten se lejoj me ju perzi askujt ne pamjen personale!


----------------------------------------
When we have lost everything,including hope,life becomes a disgrace,and death a duty.
PMMSN
Top
Hornets
Postuar nė: 24.06.2010, 21:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009Nuk gjen menyre tjeter ta terhek vemendjen pervec me minifund. Definitivisht femnat ne kosove ne pergjithesi spo kan lidhje moden


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
sh.i
Postuar nė: 24.06.2010, 22:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 984
Antari Nr: 15279
Bashkangjitur: 01.05.2008 Citim (VesaXp @ 24.06.2010, 19:45)
Qmendim keni per nje femer kur ta shikoni ne shikim te par e cila gjendet me nje mini fund te shkurt per tej gjurit( permbi gju)


Keto gjera jan aktuale e sido mos tani qe eshte vera smil4a8acd602a050.gif

Derisa minifundet jane aktual,mire eshte puna...ka edhe me keq! Thuaj t'mos dalin edhe ato nga perdorimi smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Autoritet po-dhe jo majoritet.
PM
Top
Alblord
Postuar nė: 24.06.2010, 22:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3741
Antari Nr: 15225
Bashkangjitur: 28.04.2008 Citim (VesaXp @ 24.06.2010, 19:45)
Qmendim keni per nje femer kur ta shikoni ne shikim te par e cila gjendet me nje mini fund te shkurt per tej gjurit( permbi gju)


Keto gjera jan aktuale e sido mos tani qe eshte vera smil4a8acd602a050.gif

Une, nuk flas cka mendoj vete, por do i them fjalet e nji plaku qe ua ka thene disa djemve te ri, qe kan pritur ne rruge per ti shikuar ato vajzat me minifunde ne nje dasem ( shumica auslanderka):

"SE DIJ KAH NA DOLET JU DJEMT E RI, E NA JENI BERE SI HOMOSEKSUAL! I SHIKONI KEMBET E ATYNE VAJZAVE E NUK BENI ASGJE! AH SIKUR TE ISHA KAN I UNE I RI QETASH, JU DO KISHIT PAS PA FILM NA ZHIVO!"


----------------------------------------
Nothing happens, until I make it happen!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 24.06.2010, 22:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (Alblord @ 24.06.2010, 23:20)


"SE DIJ KAH NA DOLET JU DJEMT E RI, E NA JENI BERE SI HOMOSEKSUAL! I SHIKONI KEMBET E ATYNE VAJZAVE E NUK BENI ASGJE! AH SIKUR TE ISHA KAN I UNE I RI QETASH, JU DO KISHIT PAS PA FILM NA ZHIVO!"

.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Strider nė 25.06.2010, 18:15


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top

Topic Options Faqe: (8) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio